YouTube views, lajkove, subscribere

Kao sto naslov govori prodajem YT views, lajkove i subscribere. Svi pregledi i lajkovi su pravi znaci nema botova ili neceg slicnog.

U ponudi imam vise paketa a također je moguć i dogovor ukoliko vam ovo ne odgovara.

Ponuda 1:
500 viewsa
10 lajkova
5 subscribera

3 $

Ponuda 2:
1000 viewsa
25 lajkova
10 subscribera

7$

Ponuda 3:
3000 viewsa
40 lajkova
15 subscribera

10$

Prvih troje koji naruce dobiju 300 viwsa i 10 lajkova gratis.

Upite i sve vezano za ovo saljite na PM.

Na koju foru?

nije važno koliko imaš pregleda nego koliko imaš pregleda od specifične grupe ljudi koji bi trebali biti zainteresovani na to što se nalazi na klipu.

Kupio sam gold membership na jednom servisu koji sam platio dosta novaca pa zelim vratiti barem dio investcije, uglavnom da bi ljudi dobili bodove koje dalje mogu iskoristiti za promociju svog klipa moraju pogledati taj tvoj video isto tako i za sve ostalo.

Sto se tice ovoga drugoga ovi pregledi i lajkovi koje ja nudim pomoci ce da se klip koji zelis rangira na yt ali isto tako i na googlu, jer ako je video nov on se nece pojavljivati na trazilicama i ljudi ga nece moci naci, tako da specifične grupe ljudi koji bi trebali biti zainteresovani na to što se nalazi na klipu nece moci naci taj tvoj klip. Ali kada se klipu doda nesto pregleda i nesto lajkova to YT govori da je taj klip popularan i on ce ga staviti visoko na trazilicu, isto vrijedi i za google iako tu treba i nesto BL prema klipu.

josipe , zasto tako skupi paketi ? , a vjerovatno si dobio imarcos skriptu koju si pokrenuo na stranicama youlikehits etc te skupio kredite … molio bih te da mi dokazes da sam u krivu pa da nam pokazes sliku tvoga accounta na tome servisu, ukoliko sam nisam u krivu molio bih te da izbrises temu , ako sam u krivu ispricajem se

Buduci da koristim ovaj program pokazati cu sliku postavljanja videa (jer nisam znao sta da uslikam da bude dokaz), gdje se vidi da mogu postaviti i viewse i lajkove sto se ne moze sa obicnim racunom (mogu samo views). Ovo sam najvise uzeo zbog toga sto sam poceo raditi CPA+youtube metodu, ali buduci da sam uzeo prevelik paket koji placam 40$ mjesecno ne mogu ni priblizno potrositi toliko kredita. Zbog toga sam zelio barem pokriti dio ovoga i potrositi ove kredite koji su mi se skupili. Ako i dalje ne vjerujete neka moderator ukloni ovu temu, jer mi nikada nije bio cilj da nekoga prevari, vec radio sam poslove na ovom forumu i imam pozitivne ocjene. Ako zelite posaljite neki vas novi video i poslati cu vam 5 lajkova i 100 viewsa da vidite da sve radi.

[attachment=1]lol.jpg[/attachment]

da ljudi , to vam je Share YouTube Videos program , inace preko toga dobijate mobile viewse… mozete biti i free user tamo … pa ko nema para da kupi neka bude free :wink:

Ovo je pametan način kako izgubiti youtube partnera.

Mobile views se dobije preko free verzije, evo jos jedna slikica koje nacine pregleda ima gold membership

[attachment=1]lolll.jpg[/attachment]

da jospie , ali ljudi ako si zele napumpati videoa sa pregledima mogu napraviti to i sa free članstvom , te se posje prijaviti za partnera , sto se tice aaaaaa21 ja sam dobio partnerstvo preko toga programa iako su bili pregledi sve mobile…

Povoljnija ponuda kao sto je na fiverru

1000 viewsa
100 lajkova
30 subscribera

5$

Od sada samo PM ako vas nesto zanima

A gle iskreno, zašto?
Ako si Google partner, onda će Google prije ili kasnije skužiti prijevaru i kazniti.
Ako želiš napumpati broj viewa kako bi izgledalo dobro prema javnosti, a video nema potencijala biti gledan, onda će ljudi otići čim ga otvore, Google će provjeriti zašto je bounce rate tako visok i opet će te kazniti.
Jednostavno ti nema smisla…

Jedini razlog ovoga svega je rangiranje videa, potrazite po internetu malo o tome pa onda komentirajte. Video se ne rangira dobro ako nema views i lajkove. Ovo nema prevelike veze sa yt partnershipom. Ja ovo koristim tako da napravim video koji govori o nekom clickbank proizvodu i stavim nesto viewsa i lajkova na video za određeno vrijeme on ce se rangirati na yt među prvim rezultatima, isto tako dodam nekoliko BL prema videu i on se rangira na prvoj stranici na google za neke lakse kljucne rijeci. tako da yt koristim kao izvor traffica.