Youtubers Club predlozi

Pozdrav

Posto u mom mestu ima dosta onih koji se bave snimanjem za Youtube,rodila mi se ideja da otvorim klub gde ce se svi oni okupljati i razmenjivati ideje i iskustva.
Zanima me da li je to jednostavno i da li se placa porez na klub?
Znaci ne bi to bio kafic nego mesto gde se moze nesto popiti i raspravljati o poslu na Youtubu.
Napravio bih clanske karte i samo oni bi mogli ulaziti u klub.
Ima moj drugar kafic koji vise ne radi,a ima kompletnu opremu u njemu.
U opstini bih ga i prijavio kao mesto gde se okupljaju samo registrovani clanovi.
Zanima me da li neko ima iskustva u ovom pravcu i ako moze neki savet i predlog.
Hvala unapred.

1 Like

Mislim da bi bolje prosao da otvoris swinger klub nego ovo sto predlazes. Dozidajte jos dve sobe, em sto cete da zaradjujete em ima jos i da se omrsite :wink:

6 Likeova

Nije mi u cilju zarada nego druzenje istomisljenika,a ako se i nesto zaradi,dovoljno bi mi bilo da pokrijem neke osnovne troskove.

Sto se mrsa tice,nije mi potreban klub da bih to radio.

I meni se učinilo da je tako Micose, čim si napisao uvodni post. :blush:
Mislim da je dvojbeno da li će tamo biti dovoljan broj zainteresiranih, ne računam s našeg Foruma, :smile: napiši da znaju i naši Forumaši gdje je to.

Zašto da prijavljuješ igdje, pogotovo dok se ne pojavi takva konkretna potreba i ako ćete za početak raditi bez profita. Dogovori s tim frendom, i krenite s testingom. :blush:
Iskreno, i ja sam skeptik, ali probajte. :+1: :o:

1 Like

Ha ha,pa i ako ne bude bar imam razlog zbog cega stalno odlazim od kuce.
Zena me nece sprecavati ako vidi da imam novi biznis,a sad to sto mozda nece ici,to ne mora ona da zna.

Kao udruzenje gradjana ne placas nista, to mozes otvoriti cisto zbog forme, sebe i drugih clanova da das znacaju i eventualno neke titule i obaveze drugim clanovima, ako ce u taj zatvoreni prostor ulaziti samo oni kojima ti kazes, to je isto kao kada bi prodavao pice kod sebe kuci.Ideja je super, uzivo raspravljavate i imate mesto za okupljanje oko iste strasti ili poslovnog poduhvata, mozete praviti saradnje i zajednicke produkcije.

Tacno tako.
Sto vise Youtuber-a na jednom mestu,vise ideja i projekata.
Zajedno smo pametniji.

Korona unistila ideju o klubu.
Sada ova ekonomska kriza,uvek nesto …