You've Lost Access to Instant Articles

Pojavilo se prvi put prije 5-6 dana, nakon tri ticketa, na koje odgovara polubot, i otprilike pola dana - proradi. Nastavim raditi, kad sutradan ujutro me dočeka ista stvar. Od toga ima neka 2-3 dana, ne znam više ni ja, ovaj put sam poslao 10 ticketa i dobio 10 istih odgovora, ali ovaj put neće da proradi, pa neće.

Naravno, nikakav email bilo kakvog sadržaja i objašnjenja nisam dobio.

Koliko vas ima isti problem i je li iko pronašao rješenje?

Znam da se raspravljamo na drugoj temi o ovome problemu, ali ne dovoljno.

I ja imam isti problem, nikad mi nije trajala ova zabrana duze od 3 dana. I onda radi 10-15 dana i opet na 2 dana zabrana i tako

Ista stvar. Imam osjecaj da im je bot pojeban. False positive i te scheme…

Da li ste dodali više web-sajtova na jednu facebook stranicu ili je jedan web za jednu FB stranicu?

Ja kontam napraviti novi site i povezat sa drugom fb stranicom. Da li će biti kakvih problema?

Jedan sajt, jedna stranica

Jedan sajt, jedna stranica. Nije problem napraviti drugi instant, imam drugi , ali smara to saltanje . I ovo se desi meni i jos jednom coveku u isti dan svaki put

Ma izgleda je najbolje imati više IA i više sajtova, tako da kad jedan zakaže prebaciš se na drugi, naravno ko ne gradi brend već samo gleda da izuče što više para

Upravo tako, mene samo plasi da se nekad ne dobije trajan ban da ode app i da propadnu pare.

Da li samo da napravim novi IA sa istom web stranicom, ili oboje da promijenim. Da li uzopste dopusta povezivanje isotg sajta na drugi IA?

Šta mislis da ostavim istu wp temu, jer je već uređena itd., a da promijenim domenu i eventualno hosting?

Ima li ko kakav prijedlog?

I meni se u zadnje vrijeme ovo događa. Traje pola dana pa me odblokira, pa opet za par dana blokiraju na dan-dva, pa opet vrate i sad mi ovaj zanji blok traje tjedan dana. Pobrisao sam skoro sve članke tj. ostavio sam ih 25 u Production Articles i to od 9 i 10 mjeseca prošle godine. Čekam i opet ništa. I dalje sam blokiran. Poslao bi im žalbu ali mi nije jasno koji url upisati u polje “Please include a link to the affected piece of content.” kad mi nigdje nije naznačeno koji link krši pravila, ako ga uopće i krši.
@Cpr koji si ti url stavio kada si im poslao ticket? Što da im napišem 25 ticketa i i u svakom pošaljem po jedan url od 25 članaka koje imam u Production Articles?

Saljes link fb stranice, bar sam ja tako radio

Ok. Hvala. Pokušat ću tako jer shvatit što Facebook zapravo hoće ili što misli je postala nauka. Blaženi Google adsense koji ti uvijek pojasni o čemu je riječ.

Ja sam odustao, koristim drugi instant. Ako vrate, vratili su. Samo pare da ne diraju sto treba da legnu od februara

Da li mogu jednu web stranicu koristiti na dvije FB stranice i kreirati Instant Article na obe FB stranice

Ne mozes, ali jednostavno sharuj clanak na obe stranice ili koliko god hoces i IA ce ti uvijek biti aktivan, zaradit ces od publike sa svake stranice

Koliko trebam imati minimalno poseta da bi mi ponovo aktivirali IA?

Ne znam da igdje pise tacno koliko moras imati, uglavnom objavljuj svaki dan, radi aktivno i svaki dan pokusavaj poslati pa kad prodje prodje

1 Like

Koliko ste vi dugo cekali da vam odobre IA, ja sam posla na rewiev prije 15-tak dana i jos uvijek cekam…

skoro je bilo oko 30 dana, al neki dan mi jedan drug kaze da moze čak da potraje i duze -.-