Yuhu ads, imate li iskustva

Pozdrav, zanima me ima li tko iskustva s ovim Yuhuads?

Prvi put sam pomislio kako je spam, ali onda stigla druga poruka. Upravo se registriram ali volio bi cuti ako je netko imao iskustvo s njima.

LP

i meni su nudili saradnju, mogu ti reci da im je podrska jako ljubazna i uljudna

ali

to je mobilna mreža i plaćaju po leadovima, dakle ima više formata oni će ti vjerovatno predložiti afterbanner (tako nekako se zove) … taj format je po pravilima googlea, ne utice na rangiranje, iskoči neki lead i posjetilac ima mogucnost da zatvori prozor … ja sam testirao jedan dan i nažalost nismo mogli nastaviti saradnju jer na dnevnih 20k unikatnih posjeta nisam bio zadovoljan brojem leadova … to je vjerovatno zbog toga što pored njih na sajtu imam još 3 popunder mreže …

uglavnom da znaš da ćeš im morati dati svoj JMBG ili kako se to već u drugim državama zove … jedinstveni matični broj građanina i morat ćeš poslati sliku lične karte/pasoša ili neki dokument na kojem se nalazi taj JMBG kako bi mogli da srede poreze šta ja znam … uglavnom takvi su španski zakoni i neće da ti poslati pare dok im to ne pošalješ … koliko je to za tebe pozdano ne znam

Hvala ti.

Znaci bacim pogled na njihovu facebook stranicu i vidm nekoliko izigranih korisnika.

Odustao sam nakon toga. Adsense mi ide jako dobro i ovo mi ne treba.

Hvala na info

Ne znam samo gdje nalazite te “lijeve” mreze.

Bolje pitanje je kako su oni mene nasli :slight_smile:

Rekoh si ajde, mozda i ovo donese neki profit. I bacim pogledm na facebook stranicu. Katastrofa…

Ne isplati se zezati s tim.

i mene su našli, nađu određenu nišu za određenu državu i redom po googleu kontaktiraju sajtove … čim mreža traži klijente jer joj ne dolaze sami znači da nešto ne valja … jedino ako je neka premium mreža pa neće svakoga da prime … ja iz iskustva čim me neko kontaktira tražim unaprijed pare i nakon plaćanja stavim reklamu pa me baš briga za njihovu statistiku haha

Ruin, isto razmišljamo!

Pogledajte ako niste njihovu facebook stranicu. Sprdaju ih da su spam stranica, i to dosta negativnih ocjena. Cak sam negdje vidio da si mogu sjebati google zbog toga.

Onda zaista nema smisla…