Za saradnika iz inostranstva trazim nekog ko se dobro razume u WP

Za jednog mog saradnika iz inostranstva,
Potreban je neko ko ce za postojecu WP temu:

da izvrsi, izmenu i dogradnju sledecih pluginova:

And can you find, install, setup all the plugins that I want ? So that the website will have these features:
(1) Membership plugin
(2) Availability and booking plugin
(3) Paypal system Integration
(4) ID Verifivation
(5) Mobile phone/sms verifivation
(6) Main search fields: city, date of arrival, date of departure, number of people
(7) CAPTCHA anti spam (when sending message to property owner)

Potrebno je da date ponudu, cenu izrade za gore navedeno, kako bih ja to njemu prosledio.
Cenu mozete da postavite ovde, ili da mi pisete privatne poruke, kako vam odgovara.

Oprosti, možda sam zainteresiran, samo prije davanja ponude imam još par dodatnih pitanja:

  • što je to ID verification ?
  • što se točno misli pod mobile/sms verification, kako ste zamislili da to funkcionira ?

Pa eto, čak i ako se ne dogovorimo, da drugima bude jasnije…

Kako sam ja njega razumeo ID verification je verifikacija vlasnika smestaja pasosem, ili nekim drugim dokumentom, prebacivanjem slike skeniranog pasosa u svoj nalog. Vlasnici smestaja uploaduju sliku pasosa, a administrator na neki svoj nacin proverava validnost toga.
SMS verfikacija ide preko SMS servisa (npr twillio.com). Vlasnik smestaja ukucava svoj broj telefona u svom nalogu i ako zeli da verifikuje taj nalog,broj mobilnog, njemu se salje SMS-om, preko tog servisa twillio, random kod koji on dobija na svoj telefon i koji treba da ukuca u svoj nalog na sajtu.

Sve to mogu napraviti, imam već neke ideje šta i kako bi, samo što ne mogu trenutno slati privatne poruke, nadam se da će mi to admini danas upaliti…

ako se to ne dogodi, možda možemo nastaviti na globalcro(at)gmail