Za Web dizajnere

Evo vam prijedlog. Već par puta na forum.banjaluka.com ljudi pitaju za web dizajnere, a toga kod nas nema ili ako ima to je nešta veoma jadno. Već je neko na forumu predlagao da se ide u Zg ili Bg za to. Pošto znam da vas je ođe na forumu masu predlažem vam da puknete koju reklamu u oglase i podforum www. I linkovi sa foruma su dofalow. I da vam priznam malo mi je žao što će srpske pare u rvatsku, ali eto da i ja nešta korisno napišem na forumu, a i danas se ne osjećam kao nacionalista. Pozdrav

Dugo te nije bilo :smije:

Pa evo zar nije lijep post…

preproziran oglas :))

trudi se trudi

Kakav oglas? Za forum. Da sam htio oglas napisao bih pravilno link. Mislite da je moj forum. To je najposjećeniji banjalučki forum. Na internetu sam preko nokie 2600 klasik.Ja imam blog na blogspotu i sa njim se patim. Da moj je forum. Uozbiljite se. Evo tema sa foruma
http://forum.banjaluka.com/viewtopic.php?f=11&t=54106&sid=6961f458ffd4e1f4d1eac45ad4c86f95

ima još jedna ista mnogo opširnija na istom podforumu. Ali malo mi je problem otići tamo pa ga moram bukmarkovat u moju mini operu 3 (4 ne može radit u mom kršu od telefona) pa ići na edit pa kopirat adresu pa se vratit ovamo pa pošto me izloguje kad napustim stranicu moram se logovat itd tako je dosta što sam jedan link stavio napatio sam se ko isusovac. Nisam ja baš vazda ■■■■■ i spamer, trol ili šta već…Kad već oćete oglas evo vam ga

posjetite blog i savjetujte se sa psiholozima koji su pomogli milijardama

Ako je neko zainteresovan nek ostavi ovdje link i šta oće da napišem ja ću to učinit. Samo da ne bude predugo, bole me palci.

zašto se oni ne jave nama na ovom forumu…mislim sumnjam da nisu čuli za WM forum :smiley:

Slabo ljudi kod nas zna za ovaj forum. Bogami ko da vas pokušavam zajebat se ponašate. Ne vidim kako vam ova informacija može škodit. Ja sam dao predlog vi kako hoćete. Što uopšte mene briga, što se ja petljam, ko ste vi meni?! Ma ja vas sve volim. Ako ćete već postovat na onaj forum registrujte se preko mog linka jer ću ja tako zaradit milione i zajebat vas
http://misliosamdabinekoodvashtiozaraditnekidinara.com

niko fala ne zna reć. Pozdrav

ova tema nema nikakve svhe i mislim da je za lock i u smece

Zašto je za smeće? Pokušam pomoć nekom da zaradi i to je za smeće. Svašta.

Affiliate linkovi su protivni pravilima.

Kakvi afilate linkovi? Nije link, samo sam napisao rečenicu u obliku linka. Brišite temu ako oćete. Ispadoh ja lud što htjedoh pomoć.

Ogi, nekim ljudima nemozes nista dokazati, vjecno ostaju caknuti :slight_smile:

viđe, viđe

Šprdaš li se? Preko kojeg mog linka? Jesam ostavio neki referal link? Koji domaći forum plaća ako dovedeš člana?
Ako nisi vidio napisao sam da ću ako neko oće sam otvorit temu i stavit njegov link. Ako se šprdaš, dobra fora, ko da znaš da uvijek me glupost iznervira.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja