Zabrana kreiranja novi instagram profila

E ovako, bavim se instagram profilima vec godinu dana. Za tih godinu dana sam napravio mozda 50 profila ili cak i manje. U zadnjih mzd 3 mjeseca kada pravim profil mora proci neko vrijeme pa da onda napravim da mi ne ugase, npr ako napravim 2 isti dan ugase obadva. Sve je bilo dobro do prije par dana kada napravim novi acc za 1h mi ugase kao ukucajte broj tel, posalju kod i pise javljamo vam u roku od 24h i naravno nista se ne desi nego samo se acc izbrise i tjt. Mislio sam da je do broja ali nije kupio sam novi broj i isti slucaj. Napravim acc za 1h ugase. Ako se nekom ovo desavalo ili mozda zna rijesenje neka napise

Možda IP od providera ima veze? Ako radiš više računa sa istog IP-a možda te smatra spamerom.

Koristi proxyje. Imas za chrome razlicite VPN ekstenzije pa izaberes koju drzavu zelis i sakrije se iza IPa te drzave

Hvala na odgovorima, pokusat cu

4g na mobitelu i kad kreiraš profil ugasi internet i upali za 15ak min da dođe druga ip i tako možeš kreirati milion računa, samo za korištenje treba proxije jer će s istog ip bit problem.

Hvala, skino sam neki vpn i napravio novi profil, ugasise me za pola sata, ukucam broj tel dobijem kod i vrati mi profil.

Miruj neko vrijeme, da zabrane prođu.