Zakljucan privatni Facebook profil star 10 godina

Da li se neko susretao sa necim slicnim zakljucali su mi profil bez ikakvih poruka objasnjenja nisam krsio pravila nikad profil mi je star oko 10 godina,na njemu imam dosta facebook stranica grupa,ma svega.I nema opcije da se ista salje

Postoji mogucnost da je netko hakirao tvoj account i radio neke nedozvoljene stvari pa su ga zalockali.

1 Like

E ne znam druze imao sam sve potvrde i zastite tesko da je iko mogao provaliti…Lakse bi ga bilo vratiti da ga je neko hakovao nego sto ga je fejsbuk sjebao haha sad ne mogu ni da se zalim apsulutno nista a podrske nema iz facebooka da nekome pisem jer sam siguran 10000% da je greska

A ti si imao sve stranice i grupe samo na jedan Profil? Pa neka su. Da naučiš lekciju.

Svaki ozbiljan biznis ili svaki ozbiljan trud da se uspe u nečemu, nebi se ovako postavio prema tom poslu.

Imao sam na drugom profilu ali po nesreci sinoc da udjem na drugi profil broj od mobitela koji je sluzio za duplu zastitu je istekao iz telekoma kazu da je taj broj pusten pre par dana u prodaju.A vidi prijatelju ja sam napisao objavu ako se nekom desilo nesto slicno i da vidim ima li neka opcija za pomoc nisam stavio da bi mi drzali lekcije takvi poput tebe sta treba a sta ne LP svakako

Nema to veze, i da je imao 20 profila i zaključaju svih 20 :slight_smile:

Imao sam taj slučaj 2015-te kada su brisali duple profile i profile sa jedne te iste IP adrese, sestra uopšte nije imala stranice na profilu i obrisali su joj profil kao i 20 mojih na stvarna imena ljudi potvrđenim brojem telefona (tada nije bilo ID verifikacije)

Ako imaš onu karticu možeš otići u BHTelecom i tražiti taj broj nazad.

Znam slučaj gdje je djevojka na suze dobila broj od momka kako bi mu promjenila sifru na fejsu i pročitala poruke.

Imam neke profile napravljene od prije sinoc sam ulazio rade normalno.Ja bi volio da su mi obrisali profil bar bi mogao download podatke slike klipove i ostalo jer je star profil ima raznih stvari a ovako samo zakljucan stoji,cak story koji sam objavio na svom fb profilu je bio aktivan 24 sata bez obzira sto je zakljucan profil ali ne mogu nista nema opcije

nista zvao i isao do njih kazu recikliran broj pusten u prodaju jedina opcija kad neko kupi da nazoves i da ti potvrdi ili proda broj,ja sam za ovo kriv jer nisam dopunjavao kredit nikad i isteklo nakon par mjeseci.A za ovo sto je zakljucan moj glavni profil e to je nesto novo vidim na jutjubu dosta se ljudi zali

I ja sam nedavno ulazio na svoj profil star 10+ godina, da bi mi povratno stigao odgovor da isti više ne postoji.

to je druga prica nema veze sa mojom ja svoj koristim fb svaki dan bar sam koristio xd

Meni se isto to dogodilo u 2021. godini, a sumnjam da je razlog bio taj što sam se spojila dosta puta s različitih IP adresa i u tom trenutku je zaista više ljudi koristilo moj privatni račun.

Ali, meni je ispod gdje tebi piše What can i do? - stajalo - We’ll take you through some steps to unlock your account, i tamo sam morala potvrditi kod koji mi je poslan na mobitel. (to je trajalo i trajalo jer mi je bacalo grešku da unosim krivi kod, iako sam unosila točan kod).

Na kraju krajeva mi je prihvatilo kod, mail i još sto drugih pitanja i unlockalo račun.

Ti si imala opciju da ides dalje ja nemam nikakvu opciju samo ovo stoji kad idem pomoc

Išla sam baš pogledati screenove koje sam slala kolegi kad sam se jadala oko toga.
Dakle, ja se nisam uspjela prijaviti preko tog koraka jer mi je konstantno javljalo grešku kad bi unijela kod koji su mi poslali na mobitel. Na kraju sam zbog previše krivih kodova došla do tog koraka na kojem si ti sada.

Uspjela sam vratiti račun putem laptopa na kojem mi je račun bio ulogiran. Pretpostavljam da ti nisi niti na jednom drugom uređaju logiran?

Da se radi o mom računu pokušala bi doći do famozne Facebook chat podrške i poslala bi mail.

Ja jesam logovan na mobitelu i na racunaru koje koristim vec duze vrijeme probao sam cak i preko nokie lumie koju sam koristio do 2017 ovaj fb ali uzalud nema efekta,na ovom racunaru sam pre par dana mijenjao dns i nesto mi se ip promijenilo i dva dana nakon toga mi se ovo pojavilo jedino kontam da to nije razlog ali iskreno ne zanima me zbog cega se ovo desilo vec kako vratiti i da li je uopste moguce vratiti sudeci po ovom nema spasa.Recimo mogu promijeniti sifru cak sam i slao pasos i licnu kartu na uvid odma dobijem poruku hvala vam na potvrdi vaseg racuna pratite ovaj link da povratite svoj racun kad kliknem opet me vrati na lock accaunt

Sacekaj mesec dana I fb ce Sam da napravio opciju za verifikaciju tvog naloga, gde trazi tvoje licne podatke,slika licne karte Ili pasosa Ili vozacke,uglqvnom punovazeci dokument.

Meni Tako se desilo pre nekoliko meseci iz cista Mira!

To je jedina opcija nema druge mogucnosti,i meni su iz cista mira

Meni se to desilo kada sam bio logovan na telefonu sa jedne IP adrese a probao sam da udjem na laptopu sa druge…treba samo da posaljes svoju sliku i odblokirace ako nisi nista muljao.

Kao sto sam napisao ne moze se poslati jer nema opcije nizasta da se posalje samo pise lock

Hej,zanima me dal ste uspjeli rijesiti taj problem oko fejsa?Jer ga trenutno i ja imam…