Zaključavaj sve druge teme, ide Svjetsko nogometno prvenstvo ⚽ (Anketa)

I mene je Mandžukić razočarao. Za mene je on uvijek bio prvi napadač repke. Ima drugih, možda će biti i uspješniji, ali da se nije oprostio meni bi bio ispred svih Perica, Santinija, Čopova, ali i Kramarića i Rebića. Onog blesavca Kalinića sam već zaboravio jer mi ničim nije pokazao da nije dobar samo za zaborav.

Mandžina odluka ni meni nije sjela. Zapravo je ispao pizda. Igraj za repku dok te god izbornik želi. Valjda se možeš žrtvovat par puta godišnje pa pokušati pomoći svojoj reprezentaciji ako ti više nije čast igrati za nju.

Pravi igrač i čovjek bi trebao umjesto da objavi umirovljenje u repki sjest sa izbornikom i reći mu da misli da više ne može pružati što je nekad mogao, ali da ostaje na raspolaganju sve dok aktivno igra nogomet i da se neće ljutiti ako koji puta ne bude pozvan ili bude na klupi. Tako skine pritisak sa izbornika da nekog stavlja u igru samo zbog statusa “legende”, ogradi se od eventualnih kasnijih loših igara, ali ipak ostaje na raspolaganju.

1 Like

Danas je godišnjica najvećeg sportskog događaja u povijesti. :soccer: :blush:
Navodno će to postati i državni praznik. :smile:

Tko hvata, emisija je već počela na HRT1. :+1: :o:

1 Like

To definitivno zaslužuje državni praznik. Nije ovo samo neradnička želja jer hebe se meni za praznike i spajanja jer imam praznik kad god si ga poželim i praznici mi samo poremete planove jer mi dućani ne rade normalno :slight_smile: , ali potpuno podržavam da 15.07. postane državni praznik. Na taj dan smo igrali finale najvžanijeg sportskog događaja na planeti, bez obzira što netko preferira od sportova. Nogomet je globalno broj 1 i to je činjenica, a finale Svjetskog u nogometu većina država može samo sanjati.

20 godina sam proklinjao Thurama i žalio što 1998. nismo ušli u finale barem da statiramo Ronaldu i ekipi (iako su loše odigrali finale pa bi moguće mi imali i dobru šansu). Prošle godine smo doživjeli finale Svjetskog i to je nešto neopisivo. Više od pola milijuna ljudi na dočeku na Trgu to dokazuje. Da Sandra Perković baci disk 350 kilometara u daljinu na dijamantoj ligi dočekala bi je rodbina i još par prolaznika. Nogomet je nogomet, a igranje finala Svjetskog je nešto što definitivno zaslužuje državni praznik kao vječno sjećanje. Točka :slight_smile:

1 Like