Zamrzava Microsoft Outlook

Dragi Forumaši,
Problem je da mi zamrzava “Microsoft Office Outlook 2007” i mučim se s tim od jučer. :frowning:
Zamrzava na zadnjem (prvom od gore) primljenom emailu i ne mogu ništa raditi, ni čitati ni brisati ni listati… :frowning:

Problem se je prvi put javio jučer ujutro kada je isti problem bilo moguće riješiti jer mail sa iste adrese nije bio najgornji pa sam ga označio zajedno sa gornjim i donjim mailom i izbrisao sva tri, no sada to ne mogu jer je najgornji.

Naravno, sve sam (nekoliko puta) prošao sa Malwarebyte, Spybot i sada nema nikakvih virusa.
Sve drugo, uključujući i FF (kao što vidite) radi bez greške.

Hvala svima koji će mi dati neki savjet. :slight_smile:

Mozda najjednostavnije da napravis export i onda reinstalaciju?

1 Like

Dragi Apazinjan,
Nećeš vjerovat’, baš sam mislio na tebe da mi samo ti možeš pomoći. :slight_smile:
Nemojte se vi ostali naći uvrijeđeni naravno, molim vas, :slight_smile: i Vi ste dobodošli nešto savjetovati, jasno.

Reinstalacija je svakako opcija, ali nadam se zadnja (to ni ne mogu sad). :frowning:

Gledem po netu, i izgleda mi da je moguće da imam previše mailova u inboxu (tu su cijeli niz godina mailovi, neke razvrstavam u svoje direktorije, neke brišem ali mnogi ostaju tu), pa je to vjerojatno razlog? A opet… vidim da Outlook.pst file nije preveliki, ima tek nešto malo više od 1 GB.

Uh. :frowning:

Haha a nista onda bas moram pomoc :smiley:

Sumnjam da je do broja mailova, niti mi to ima smisla sa programerske strane (niej da sve mailove moraju drzati u memoriji od jednom).

Probaj se prebaciti u offline mod (trebala bi se ta opcija nalaziti pod File izbornikom).

Ako ni to ne pomogne, probaj onda startati outlook u safe modu. To napravis tako da ga zagasis, onda kliknes start -> run i tamo utipkas outlook.exe /safe

Ako ga ne pokrene, onda umjesto outlook.exe upisi cijelu putanju do tog filea.

1 Like

Hvala ti na javljanju Apazinjan :slight_smile:

U offline modu sam onda kada ištekam modem, jer je Outlook odmah u Freeze modu čim ga pokrenem i nema mogućnosti nikakve akcije niti klikanja igdje pa tako ni po File izborniku. :frowning:

To mi je bilo među prvima što sam probao. U safe modu (kompjutera) je ista stvar. :frowning: Zovem ga klikom na ikonu kao u nornalnom modu, ali isto se događa… :frowning:
Jedino da probam pod safe mode with networking, ali to ne mijenja ništa?

Nego, vidi ovaj link, što misliš o ovome?
http://www.pstscanner.com/camp/outlook-recovery/
To sam našao u Googleu kad sam tražio i to kao plaćenu reklamu.
Što ja znam, ne znam koliko je sigurno ovo pokrenuti? :frowning:

Bravo Bravo, ide ide… :smile:
Safe mode Outlooka a ne kompjutera. :smile:
Radi, sada ću ga valjda srediti, budem javio.

Hvala ti Apazinjan.
I knew that U are the one. :slight_smile:

1 Like

Trebao sam biti jasniji :smiley:

1 Like

He he, sve je u redu Apazinjan, hvala ti mnogo, bio si vrlo jasan, kao i obično. :slight_smile:
Ovo nije prvi put da mi pomažeš, ti si vjerojatno i zaboravio, ali ja pamtim tebe kao vrsnog stručnjaka i jednako tako pozitivnog čovjeka. :slight_smile:

Sve sam sredio i Outlook radi kao sat, nego, da pripomenem što je izazvalo zamrzavanje Outlooka; to je ipak email sa kojeg nisam uspio pročitati niti sa koje mi je adrese došao niti na koju od mojih adresa (imam ih 10-ak)? :frowning:
Jedino što sam uspio vidjeti to je da trabunjaju nešto o “Clean food”-u, to je i u naslovu maila, a zanimljivo je, nema nikakav attachment.
Eto, dakle, to je bila najbolja opcija, ići u safe mode Outlooka na način opisan gore (čovjek ući dok je živ pa tako i ja). :slight_smile:

Neka dugo živi naš Apazinjan, :slight_smile: hvala još jednom. :slight_smile:

1 Like

Pozdrav , dal’ mogu dobiti vas kontakt da se dog oko fb stranica koje nudite, pozdrav

Gdje si vidio da netko ovdje nudi FB stranice? :frowning:
Gospodinu kojem se obraćaš možeš poslati privatnu poruku kada se steknu uvjeti za to, možda već i jesu. Klikni na njegov avatar pa onda na Message. :email:
Do tada; biti pažljiviji i ne trollati Offtopic teme stare više godina. :o:

Kada smo već oživjeli temu.

Prvo popravka datoteke

Pa onda sažimanje (compact)

1 Like