Zanimljive ponude za izradu sajtova

Stize meni poruka:

Zelite sajt kako bi prezentovali Vasu firmu po povoljnoj cijeni?
Na pravom ste mjestu!

Vrsimo izradu sajtova na Wordpressu po cijeni od SAMO 20 eura.
Naravno, Vi mozete uredjivati vas sajt, dodavati nove fotografije, tekstove i svakodnevno pratiti broj posjetilaca.

Izradjeni sajt traje zauvijek, nema placanja godisnjeg zakupa domena i hostinga.

Osim ovih, nudimo i sajtove na Wix platformi.
Oni su skuplji, vec od 30e.

Ukoliko ste zainteresovani, ovo je prilika koju ne treba propustiti.
Kontaktirajte nas preko naseg Facebook profila.

I nesto razmisljam, ljudi padaju na ovo prodaju im neko sranje po eto ovoj smijesnoj cijeni i tako vecini koja se ovim bavi ozbiljno uzimaju posao.

Iz ovoga “Izradjeni sajt traje zauvijek, nema placanja godisnjeg zakupa domena i hostinga.” se moze zakljucit da prodaju nesto.wordpress.org kao i “Osim ovih, nudimo i sajtove na Wix platformi.” wix.com

:slight_smile: kakvi biznismeni… svaka cast. koji im je kontakt email da narucim jedno pola kile wordpresa i 20 deka wixa… :slight_smile:

1 Like

Pa da, to je oglas za indijance, koji kad se jednom opeku dozovu se pameti.

vecini ljudi sto zele sajt i ne treba nista bolje od toga. platice sajt a nista nece imati od njega tako da je bolje da plate 20 evra nego neke masne pare, jer je to vecini ljudi jedno te isto. sajt je sajt, kad ukuca gore nesta da mu izadje neki njegov tekst i pokoja slika i to je sta masa ljudi zele, kakav hosting, domena oni ne znaju upalit bez djeteta kompjuter, a ne nesta o kvalitetu sajta. nisu svi takvi ali ih ima masa.

slazem se, a da li si procitala nastavak? Citiram - “Izradjeni sajt traje zauvijek, nema placanja godisnjeg zakupa domena i hostinga.” :slight_smile:

slusaj, ti ljudi ne znaju naci sajt, oni prekucavaju sa papira naziv svog “sajta”, njima nista ne znači sto je u pitanju wordpress blog bez svoje domene i hostinga. o tim ljudima ja pričam, a takvih je mnogo. i goni ih, njima je i predobar taj blog, ovi drugi sto ista razumiju, odustace brzo.

Takvu ljudi nama (većini) uzimaju posao ispred nosa jer ja kad nekome kažem cijenu od 5000-6000kn čovjek poplavi, pocrveni, požuti lol

Onda naleti na oglas kao kod ovi Indijanaca i plati im a oni mu naprave ono sto i on sam zna već napraviti

A onda krene zivkanje nas ozbiljnih koji imamo svoju cijenu naravno

Ma, nema ništa od toga.

Klijenti i kod nas postaju sve više svjesni
važnosti virtualnog identiteta i (ne)kvalitete koja stoji iza istog.

Dožvio sam i da mi se klijent ponovno obratio nakon cca godinu dana,
pošto je odabro “jeftinije riješenje od neke firme” sa kojim nije bio
zadovoljan.

Danas nema dobrog marketinga, brenda, identiteta - bez dobre stranice.
A dobra stranica se naravno - mora platiti.