Zanimljivo.info

Imate link u sigu pa recite sto mislite te kako bi poboljsali web. :slight_smile:

Stranica koja ti je u sigu uopce nije indeksirana od Googlea. Indeksirane su ti samo 6 podstranica. Ne znam koliko je stranica stara, ako je skroz nova onda to nije problem, ali ako je recimo stara mjesec dana, onda je to lose. Bilo bi ti dobro da napravis sitemaps, jer ga nemas i prijavis na Google. I prosiri malo listu keywordsa. Sto se tice dizajna, ja nisam relevantan osoba za to, meni je ok.

Nije mi jasno zasto google ne indeksira stranicu kako treba. Sitemap je u Webmaster toolsima i sada ga je Google konacno prihvatio (imao sam nekih neobjasnjivih problema s tim). Stranica je stara skoro dva mjeseca i fakat ne kuzim zasto je google ne voli. Jedino sto mi ima smisla je da bas i nema backlinkova. Upravo radim na reklamiranju pa ce se valjda i to popraviti!

Ovo ne kuzim, jer kad odem na
http://www.zanimljivo.info/sitemap.xml
, ta stranica ne postoji. Probao sam sve kombinacije, doduse mozda ti za sitemap imas neko drugo ime…

Jedno brzinsko…
Imaš

i Zanimljivo.info - Zanimljivosti - Kako nas vlastiti mozak sabotira

S time da mi je prvi tekst daleko bolji (koji se ne prikazuje…).

Stranica je inače OK, nekako neutralna. Možda nedostaje truna veselja i živosti za takav tip sadržaja.

Evo, za svaki slucaj sam sa rewriteom sitemap.xml stavio u datoteku i dodao ga u robots.txt.

Valjda ce sad pokupit…

edit

@trnac

Nisam skuzio sto ti je bolje. :slight_smile: Oces reci da bi trebalo imati iste meta titleove i titleove?

edit 2:

Ok, malo sam upalio mozak. Oces reci da bi trebalo maknuti “Zanimljivo.info - Zanimljivosti” iz naslova? To sam namjerno stavio. Hmmm. :smiley:

Znam, želiš bolju poziciju za “zanimljivo” i “zanimljivosti” ali sajt ti je tako mlad da nema potrebe forsirati nešto što će doći s vremenom i sadržajem.

U ovom trenutku bio bi sretan s bilo kakvom pozicijom lol. :slight_smile:

Prije mjesec i pol si kupio domenu znači da je sajt živ možda mjesec dana… Strpljenja molim.
Još ako rokneš u sandbox ili sličnu svinjariju pa dok isplivaš van…

Ako ti je to prvi projekt preporučam Apaurin. :zub:

Hehe imas pravo, idem spavat. :slight_smile: Tenks na komentarima.

zanimljivo

Meni se super cini, ima puno sadrzaja, dizajn je ok, cak je i na facebooku popularan :slight_smile:
samo adsense ti je na relativno losoj poziciji ako zelis klikove skupljat