Zarada, da li je to moguce?

Pozz svima,
Nov sam na forumu ali vas stalno posecujem i citam vase postove koji su jako zanimljivi i korisni, pa rekoh da se pridruzim.

Imam jedno pitanje pa bih zamolio sve prisutne za predloge.
Posedujem strnicu sa 65000-70000 posetlaca dnevo (oko 50 000 unique)
90% posetilaca je sa prostora srbije, hrvatske , bosne i makedonije.
Dajte neki predlog kako je najbolje iskoristiti sajt i zaraditi neki cent na tome izuzev google adsense jer je stranica banovana.

Citajuci vase postove vidim da je mogucnost velika , ali sve sto nadjoh na sajtu je iz 2006-2008 godine. Sto i nije korisno za 2011 god.

Malo sam vise citao i pogledao Xclaim i delu je mi ok… da li on radi iskljucivo na hrvatsko trziste ili pokriva i ostale zemlje koje sam naveo.

Hvala svima unapred i drago mi je da sam clan najboljeg sajta za webmastere.!

[quote=“toyosd”]Pozz svima,
Nov sam na forumu ali vas stalno posecujem i citam vase postove koji su jako zanimljivi i korisni, pa rekoh da se pridruzim.

Imam jedno pitanje pa bih zamolio sve prisutne za predloge.
Posedujem strnicu sa 65000-70000 posetlaca dnevo (oko 50 000 unique)
90% posetilaca je sa prostora srbije, hrvatske , bosne i makedonije.
Dajte neki predlog kako je najbolje iskoristiti sajt i zaraditi neki cent na tome izuzev google adsense jer je stranica banovana.

Citajuci vase postove vidim da je mogucnost velika , ali sve sto nadjoh na sajtu je iz 2006-2008 godine. Sto i nije korisno za 2011 god.

Malo sam vise citao i pogledao Xclaim i delu je mi ok… da li on radi iskljucivo na hrvatsko trziste ili pokriva i ostale zemlje koje sam naveo.

Hvala svima unapred i drago mi je da sam clan najboljeg sajta za webmastere.![/quote]

Pozdrav,

xclaim moras biti drzavljanin republike hrvatske, ili otvorenu firmu u Hrvatskoj.

Inace da bi ti rekao vise trebas dati link, moze i PM, da vidim koji ti je tip stranice pa onda da ti predlozim sta uraditi.

[quote=“toyosd”]

Malo sam vise citao i pogledao Xclaim i delu je mi ok…[/quote]

Lol, ti kriminalci će napravite sve da ti ne isplate novac, bježi dalje.

Koliko mogu da primetim, nema postenih koji daju usluge reklamiranja.:ljuca:

u svakom slucaju, hvala za brz odgovor :doki:

prodaš site ?

Zavisi od ponude :wink:

Može link na pm? :wink:

Može i meni, možda sam zainteresiran.

Ovo mi se čini ko navlakuša, netko s 50k ljudi dnevno itekako bi morao znati što ide, a što nejde.

Ne nužno.Jednom sam kupio sajt posvećen jednoj nadolazećoj knjizi a tip jednostavno nije zano kako unvočiti promet koji je imao i prodao ga je na osnovu trenutne adsense zarade koja i nije bila nešto.
Ne moram ni reći da sam odmah sajt oblijepio Amazon oglasima i taj čas povratio uloženi novac. :slight_smile:

bio bu u redu da dobijem neki % od prodaje ipak sam ja predložio :stuck_out_tongue:

može i meni link.

Naravno da nije navlakusa.
i nije tacno da ne znam sta ide… google adsense je bio odlican, zarada abnormalna ali usledio je ban sajta.
Ovde sam se obratio za pomoc da bi dobio preporuku sta dalje posle adsense jer proslo bi podosta vremena da licno isproveravam ko najbolje placa i ko je suguran a vidim da vecina vas ima odlicno iskustvo na ovom polju.

Inace, evo malo statistike:

posetilaca dnevno: 65-70 000 ( 50 000 unique)
registrovanih clanova: 27 000 ( u proseku 450 novih na dan)
FB stranica : 17 000 ( iako je otvorena pre samo 20 dana - 700 -800 novih fanova dnevno)
i najvaznije da su posetioci 90% sa podrucja balkana kao sto sam i naveo u prvom postu.
U vecernjim satima hoce nekada doci do pucanja jer je sajt jos uveh na sharing:jaooo: a za par dana bice na dedicated i onda nece biti problema.

Ovo dovoljno govori da sajt nije nikakva navlakusa ili prevara i sajt je u velikom usponu.

Članovi ovog foruma dobro znaju o kojem se sajtu radi, samo treba malo razmisliti :slight_smile:

Treba odmah reći da se radi o sajtu sa streaming filmovima što uvelike sužava mogućnost zarade. Zbog tog razloga je i uslijedio google ban.

Je,mislio da je to taj isti koji se prodavao zbog navodnog razlaza sa partnerom. Ako me pamćenje dobro služi. :slight_smile:

malo smo pobegli od teme… voleo bih da dobijem pravu preporuku ako je to moguce… ako ne, izvinjavam se svima i ujedno se zahvaljujem na pokusaju da pomognu. hvala

[quote=“iggysick”]Treba odmah reći da se radi o sajtu sa streaming filmovima što uvelike sužava mogućnost zarade. Zbog tog razloga je i uslijedio google ban.

Je,mislio da je to taj isti koji se prodavao zbog navodnog razlaza sa partnerom. Ako me pamćenje dobro služi. :)[/quote]

da u pitanju je isti sajt, samo taj sto je pisao nema nikakve veze sa sajtom :dolje:

a kako znamo da ti imaš veze sa sajtom?

Homer, na tebi je da procenis… ne znam ko bi se raspitivao za tudju stranicu.

Zar niko od vas nema preporuku za moje pitanje ili je to poslovna tajna…

ok momci, hvala jos jednom.

Ja bih probao e-targetom, ako je GA isao, onda bi i ovo trebalo.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja