Zarada Facebook grupe: Kako zaraditi novac uz popularne Facebook grupe?

Originalna objava: Zarada Facebook grupe: Kako zaraditi novac uz popularne Facebook grupe?

Zanima vas može li se zaraditi ozbiljan novac uz pomoć Facebook grupa? Kakve su vam Facebook grupe potrebne za ostvarivanje zarade? Zašto je važna visoka aktivnost grupe? Koje sve vrste monetizacija Facebook grupe postoje? Facebook grupe su posljednjih nekoliko godina imale znatno viši prirodni doseg od Facebook stranica, ali se nažalost taj doseg posljednje godine…

2 Likeova

da me cijena nije trznula zaspao bih čitajući :rofl:
čuj 100€ na 10k članova :smiley:

naslov " Kako zaraditi novac uz popularne Facebook grupe?" a tekst se praktički bazira na prijedlog zatvorene grupe u kojoj se plaća članstvo, nije to popularna nego ilegalna :wink:

pa onda ide nešto tipa sponzori koji će plaćati da se oglašavaju u grupi, u ovo predškolska djeca da povjeruju… sve u svemu, ne ljuti se, ali fulio si sav smisao, iako si sve dobro upakirao…

Grupa tipa kobra film ili zvanicni distributer ili autor filma objavi ceo film i naplacuje gledanje koje objavi na grupi.

Tu je sve legalno.

Ako je sve dobro upakirano ne vidim u čemu je problem? :grin:

Em se može kupiti grupa od 10k članova za 100 eur, em se može zaraditi na načine koje sam naveo. Također sam i nekoliko puta naglasio da neke stvari krše pravila Facebooka i da se ne smiju raditi.

Iskreno, smatram da je sve korektno napisano s moje strane :hugs:

Ne ljutim se zbog komentara, jedino mi je malo žao što nisi dao nikakav konkretan savjet ne temu rasprave :hugs:

1 Like

Meni je ovaj post veoma koristan i dobar.Svaka cast.

evo da ne bude da nisam :smiley:

objava u grupi dobiva doseg jedino sa komentarima tj raspravom u komentarima, pa je bitno potaknuti raspravu , btv za to i služi grupa, tako evo jedan mok konkretan primjer od prije neki dan, okačih neki link i napisao “jesmo li ovo kao nacija zaslužili?” tko je god vidio objavu ostavio je kom :rofl:

1 Like

Kolege, jeste primetili novu opciju (title) na Facebook grupama? Meni je ovo zaista super. :blush:

Imali su i do sad h1 h2 h3 itd u samom tekstu

1 Like

@simeon to nisam znao. A jel ovo sa grupom novo ili?

Mislis s naslovom? Ovo za H tagove postoji vec sigurno jace od god i po dana… znaci samo umjesto da je naslov tako posve odvojen, ti bi u tekstu stavio h1, h2 itd