Zarada preko Instagrama

Imam račun 100k pratitelja iz cijeloga svijeta. Nicha je automobili.

Ne znam kako da unovčim, a nemam veliki budget jer još ne radim niti išta. Jedino što sam zaradio je od sponzoriranih postova nekih 100€. Ali normalno ne želim da mi ma tome stane, već da mi to pređe u dobar prihod na mjesečnoj bazi.

Koje sve mogućnosti unovčavanja postoje za mali budget.

Ne znam jel bi bilo dobro neki blog pisati i preko reklama to unovčiti, to sam pročitao ovdje na forumu, ne znam oko toga ništa.

Ili pak dropshipping, ili nešto treće.

Svaki prijedlog je dobrodošao! :grinning:
Hvala lijepa!

1 Like

Imas razno razne opcije, s obzirom da ti je profil 100k a verujem i da je aktivan, onda imas velike prednosti da zaradjujes dobar novac… mozes npr … sponzorisanje stranica/sajtova ili izrada svog sajta i dovodis publiku na sajt preko tog profila…

Ja bih licno otvorio sajt ali bih prihvatio i ponekad placenu reklamu na insta…

koja je stranica u pitanju?

Pozdrav,
dajem reklame često.
Ali reko da neki drugi level da pređem.
Planiram nešto u smislu auto magazina napraviti u skorije vrijeme.

U pitanju je @supercarsdaaily

kreni da prodavas majce, kackete, duks i sl i sl… preko teespring

1 Like

Krenuo bi sa majicama, I to polagano dok ne ostvaris neke suradnje ili ne pokrenes svoj sajt. Brzo i jednostavno je napraviti par dizajna i kroz objave i storye dovesti publiku

1 Like

Budem probao pa ćemo vidjeti kako će ispasti!
Hvala na savjetima!

prije odluke o magazinu - portalu

isprobaj možda na onaj “swipe-up” neke linkove staviti pa vidi statistiku koliko ljudi ti klika na linkove…ako imaš fine brojke unutar jednog dana, onda bi se moglo isplatiti svakako !

1 Like

Da da, budem probao pa ću vidjeti rezultate.

1 Like

Ako pokrenes sajt, budi spreman da ces izgubiti jedan deo followersa, zato sto nisu navikli (ako nisu) na reklamiranje sajta… I nemoj dosadjivati ljudima sa reklamama, postavljaj 2-3 dnenvno (na story sa swipe up)

Vjerujem da je tako, iako svakako i sada dnevno ozgubim nekih 100-200, ali zato dobijem 500-1000.
A feed ništa?

mozes po nekad ( jednom u 2-3 dana) da postavis na feedu, npr. neku majicu …