Zarada sa sajtom kao do sada

A sve to stoji ali ne znam kolika je zarada jer takva tema nije vezana uz nikakav proizvod niti uz vrstu proizvoda. Eventualno neke reklame tipa oglasi za posao i slično. Najbolja je zarada kada se baziraš na specifičnu nišu i šibaš sadržaj samo o tome…

A ovako mislim da je malo teže, jbga nismo svi Mudja i Baka Prase haha…

1 Like

Jos te tu gleda balkansa raja pa zarade nema… Neko ko zivi u Svedskoj, njemu se ne isplati ovako radit jer ce zarada po ulozenom vremenu uvijek biti mizerna

To je tacno, ja radim normalan poso i sajt mi dodje kao nesto ekstra, u tim sivim sajtovima sam naso sebe jer nema puno posla, nema ulaganja a zakoni u Svedskoj su sto se tice linkova, embed… ono normala, recimo torrent je ovamo sasvim ok, imate puno hosting firmi koje jasno kazu da je ok da imas sajt sa recimo embed filmovima, torrent. Naravno ja sam i iz Crne Gore tako da imam i te pogodnosti sto se tice sajtova, da ima neke koristi i od te zemlje.

Ovamo porezna bez sudskog naloga ne moze gledati tvoj racun ili traziti od banke da im posalje izvjestaj kao sto to rade po Bosni, Srbiji, to bi ovamo bilo smijesno, mislim da im banka nebi ni odgovorila.
Ako radis normalan poso, placas sve racune, sto bi tebe neko ganjao, cak ima i na jednoj banci da ako uplata bude manja od 15k eura da je to ok, nema provjera he he

1 Like