Zarada uporedjivanjem kvota

Pozdrav,
Imam jedno pitanje jer sam saznao da zaradjuje na online kladionicama uporedjivanjem kvota i uzima dobre svote novca. Ako neko ima bilo sta sto bi moglo da mi pomogne neka mi pise u PM.

Unaprijed zahvalan!

Evo moj savjet ti je ovdje odmah odustani od toga. Nitko tako ne zaradjuje, vjeruj mi. Taj koji ti je to rekao laze.

Kladionice tako brzo uskladjuju kvote da je nemoguce naci sure bet. Ima jos sure betova, ali moras imat na svim tim kladionicama velike pare da bi nesto sitno zaradio.

Plus, one ti imaju limit na uplate, vecina tih kladionica ne dozvoljava high stake uloge, pa nevidim kakoc es ti u BWINu odigrati nesto za vise od 1000$ jer ti to nece dozvoliti, ako ti i dozvole i vide da gube, lijepo ce te banati sa kladionice.

Eto, tako malo o tim kladionicama od mene, ako te jos to zanima slobodno napisi.

2 Likeova

Ma nece ga banati odma, moze i velike uloge stavljat, ali takva vrsta zarade je stvarno proslost. Tocno je sta kazes da su sad kladionice uskladene jako dobro i ako bi eventualno i nasa neku razliku tribala bi mu uplata od bar 10000 necega za zaradit realno 50 necega, ako uopce i toliko. Zakljucak je da nema smisla i da se ostavis toga prije nego pocnes

imas online servise koji ti to nude, ali potrebna ti je velika kolicina novca sa kojom ces raditi mali profit uz veliki rizikā€¦ i kao sto kolega dadaaas kaze, moras imati racune na bar desetak kladionica, a vjerojatno i vise i dok na svaki stavis 1000-2000 eura nakupi se prilicna svotaā€¦

a i da ti sve to prodje i bude neke zarade, pojavi se problem isplateā€¦ to je igra za profesionalce, a amateri ih financiraju :slight_smile:

tako da ako ti na ovom forumu pitas za to, nisi profesionalac sigurno pa ti preporucujem da probas nesto drugoā€¦ npr. da malo rudaris bitcoine ā€¦ rizik je slican, a ima potencijala

Vjerojatno je mislio na ā€œkladenjeā€ na betfairu gdje mozes kupiti kvotu po jednoj cijeni, a prodati po drugoj.

neā€¦

mislio je na nesto tipa rebelbetting.com

Nisam se nikad bavio time, ali postoje profići koji to rade i jako dobro zarađuju. Kombinacija uspoređivanja koeficijenata i bonus betting je ono Å”to nosi siguran dobitak.

Kakav je ovo sajt ?

kao sto sam ti napisao u poruci, odes na support i imas sve objasnjenoā€¦ ako ti se ne da bar malo potruditi, onda to nije za tebeā€¦

a ako ces da ti ja pojasnim onda ce te to kostati 50ā‚¬