Zarada

za hosting možeš naći sponzora a domenu kupiš za 0.99$

A čitam ovo i ne kužim :confused:

Čovjek je tolko brutalno iskren da sumnjam da je UberTroll, u svakom slučaju moj savjet je ne dizajnirati ništa ako se nema “oko” za to, koristiti template (preporuka WordPress) kojih ima i besplatnih vrlo dobrih.

Ne kužim kak od 2004. do danas osnove KW istraživanja nisu usvojene, to mi nije jasno.

Evo kratki n00b vodič za početne korake (daleko najbitnije korake) za našeg Žigola :stuck_out_tongue: vi kojima je ovo “luk i voda” netrebate čitat dalje:

KORAK 1:
[INDENT]Na papir napiši područja (niše) koje te zanimaju i o kojima možeš kvalitetno i dosta sadržaja napisat (npr. UNIX, žene, opanci, Đastin Biber, itd).[/INDENT]
KORAK 2:
[INDENT]Odi na google AdWords Tool, besplatan je samo zahtjeva da otvoriš google račun (gmail)…ulogiraj se unutra.[/INDENT]
KORAK 3:
[INDENT]Unutra u glavnom meniju odaberi “Tools and Analysis” i pod njim “Keyword Tool”.[/INDENT]

[color="#696969"]Sad ovdje ima čitava nauka što i zašto ali 95% toga za sada nije potrebno da znaš, napisat ču ti važne korake:[/color]
KORAK 4:
[INDENT]U sidebaru sa lijeve strane ISKLJUČI “Broad” i uključi [Exact]…da nejdemo u detalje.[/INDENT]
KORAK 5:
[INDENT]U glavnom prozoru pod “Locations:” odaberi ciljano područje dejstvovanja :stuck_out_tongue: (All ili Croatia pretpostavljam)[/INDENT]
KORAK 6:
[INDENT]“Languages:” na ALL (ionako nebitno)[/INDENT]
KORAK 7:
[INDENT]Sad ono bitno, u prvom textboxu pod nazivom “Word of Phrase” upisuješ sve pojmove koji ti padaju napamet a vezani su na odabranu nišu iz KORAKA 1. (npr. recimo da je niša bila “Računala”, upisuješ (poslje svakog upisa enterom u novi red odvajaš nove upise, i tako za koliko god ti treba upisa):

računala
kompjuteri
računalne komponente
HDD
računala tečaj
računalni problemi
stol za računalo
popravak računala
...

Ponavlja, sve šta ti padne napamet, ovdje ne možeš pretjerati…
Kad si gotov s nabrajanjem klikni SEARCH i pričekaj par sec.[/INDENT]
KORAK 8:
[INDENT]Dole imaš sad 2 TABA (Keyword ideads i AD group ideas), odberi prvi (drugi je koristan u kasnijim fazama)…

Taj prvi tab je KWTool podjelio u 2 djela, gore je “Search Terms” sa samo unim upisima koje si ti upisivao a dole je “Keyword Ideas” sa svim sličnim upitima, ovo je super stvar jer tek sad vidiš koliko si stvari zaboravio… :)[/INDENT]
KORAK 9:
[INDENT]Gledaš stupac “Global Monthly Searches” (ili Local ako oćeš za odabranu zemlju iz KORAKA 5), klik na njega da ti posloži od najvećeg ka najmanjem da odma vidiš koji pojmovi se koliko traže.[/INDENT]

I TO JE TO!

Sad znaš koliko ljudi na mjesečnoj bazi u google upisuju određene pojmove i šta se koliko traži, ako je pojam A (uršula tolj :slight_smile: )tražen 25 puta mjesečno praktički je zanemariv, ali ako je pojam B (Severina) tražen 25000 puta mjesečno zamisli koliko ljudi, sa pravilnom optimizacijom možeš dovesti mjesečno na svoj web…

Jebatga ovo je ono dno osnovno…uživaj u isprobavanju i sretno

Uber_Gosu, hvala ti za ovo! Najprije da kažem da sam prema svima iskren i smatram se poštenim čovikom a valjda me i drugi takvim smatraju. Nikad nisam gledao KW išao sam na blef sa pokušajem zarade i nisam zaradio ni cent. Ovo šta ti pišeš za to prvi put čujem.
I još, Uršula mi je prijateljica, a Sevu ne poznam. Sve šta vidiš na ursulatolj.com sam dobio od Uršule. Ona “radi” stranicu po svom ukusu, a ja sam samo tehnički dio.

[quote=“Gigolo”] Ovo šta ti pišeš za to prvi put čujem.
[/quote]

A Gigolo hebate :slight_smile: Pa tu si od 2004 a prvi put cujes za ovo… pun si iznenadjenja

Bez uvrede, ali mislim da Gigolo nikada nije imao ambicije da nešto zaradi na netu niti ih ima u budučnosti.

Bugi prijatelju, ako san stavija adsense na stranicu onda san ima namjeru zaraditi, ali nije išlo i na kraju su me isključili.

Još bi doda da je bilo 2-3 klika godišnje do jednog dana kad san ima toliko klikova da san dostiga prag za isplatu. Iz adsensea su postupili prema meni ko prema najgorem lopovu. Najviše me pogodilo: novci će biti vraćeni oglašivaćima koje si prevario… (!!!). Jeba te posta san prevarant! Kad ću u pržun?

Trebao si taj dan prijaviti adsensu da se nesto cudno desilo, da si dobio iznenada puno klikova - ne bi te banovali.

Kako ja mogu znati da je to čudno? Klikovi su poželjni. Još mi je svojevremeno rečeno na ovom forumu da se žalin. JA da se žačin šljamu koji me oštraca ko najgoreg kriminalca?!?! Ko ih jebe!! Di će in duša?
Klonite se Googlea!! Radite samo sa poštenima!

[quote=“Uber_Gosu”]A čitam ovo i ne kužim :confused:

Čovjek je tolko brutalno iskren da sumnjam da je UberTroll, u svakom slučaju moj savjet je ne dizajnirati ništa ako se nema “oko” za to, koristiti template (preporuka WordPress) kojih ima i besplatnih vrlo dobrih.

Ne kužim kak od 2004. do danas osnove KW istraživanja nisu usvojene, to mi nije jasno.

Evo kratki n00b vodič za početne korake (daleko najbitnije korake) za našeg Žigola :stuck_out_tongue: vi kojima je ovo “luk i voda” netrebate čitat dalje:

KORAK 1:
[INDENT]Na papir napiši područja (niše) koje te zanimaju i o kojima možeš kvalitetno i dosta sadržaja napisat (npr. UNIX, žene, opanci, Đastin Biber, itd).[/INDENT]
KORAK 2:
[INDENT]Odi na google AdWords Tool, besplatan je samo zahtjeva da otvoriš google račun (gmail)…ulogiraj se unutra.[/INDENT]
KORAK 3:
[INDENT]Unutra u glavnom meniju odaberi “Tools and Analysis” i pod njim “Keyword Tool”.[/INDENT]

[color="#696969"]Sad ovdje ima čitava nauka što i zašto ali 95% toga za sada nije potrebno da znaš, napisat ču ti važne korake:[/color]
KORAK 4:
[INDENT]U sidebaru sa lijeve strane ISKLJUČI “Broad” i uključi [Exact]…da nejdemo u detalje.[/INDENT]
KORAK 5:
[INDENT]U glavnom prozoru pod “Locations:” odaberi ciljano područje dejstvovanja :stuck_out_tongue: (All ili Croatia pretpostavljam)[/INDENT]
KORAK 6:
[INDENT]“Languages:” na ALL (ionako nebitno)[/INDENT]
KORAK 7:
[INDENT]Sad ono bitno, u prvom textboxu pod nazivom “Word of Phrase” upisuješ sve pojmove koji ti padaju napamet a vezani su na odabranu nišu iz KORAKA 1. (npr. recimo da je niša bila “Računala”, upisuješ (poslje svakog upisa enterom u novi red odvajaš nove upise, i tako za koliko god ti treba upisa):

računala
kompjuteri
računalne komponente
HDD
računala tečaj
računalni problemi
stol za računalo
popravak računala
...

Ponavlja, sve šta ti padne napamet, ovdje ne možeš pretjerati…
Kad si gotov s nabrajanjem klikni SEARCH i pričekaj par sec.[/INDENT]
KORAK 8:
[INDENT]Dole imaš sad 2 TABA (Keyword ideads i AD group ideas), odberi prvi (drugi je koristan u kasnijim fazama)…

Taj prvi tab je KWTool podjelio u 2 djela, gore je “Search Terms” sa samo unim upisima koje si ti upisivao a dole je “Keyword Ideas” sa svim sličnim upitima, ovo je super stvar jer tek sad vidiš koliko si stvari zaboravio… :)[/INDENT]
KORAK 9:
[INDENT]Gledaš stupac “Global Monthly Searches” (ili Local ako oćeš za odabranu zemlju iz KORAKA 5), klik na njega da ti posloži od najvećeg ka najmanjem da odma vidiš koji pojmovi se koliko traže.[/INDENT]

I TO JE TO!

Sad znaš koliko ljudi na mjesečnoj bazi u google upisuju određene pojmove i šta se koliko traži, ako je pojam A (uršula tolj :slight_smile: )tražen 25 puta mjesečno praktički je zanemariv, ali ako je pojam B (Severina) tražen 25000 puta mjesečno zamisli koliko ljudi, sa pravilnom optimizacijom možeš dovesti mjesečno na svoj web…

Jebatga ovo je ono dno osnovno…uživaj u isprobavanju i sretno[/quote]

Ovakvih tutoriala na forumu inače bema a trebalo bi ih biti.

I još vezmo za Google. Istina je šta kaže šljaker da su špije. Prikupljaju sve moguće podatke.
Klonite ih se!

Kloni se ti majko tih tableta, ili radi kako radi sav normalan svijet ili sjaši sa tim maloumnim trolerskim pitanjima.

Ja mislim da bi ti najvise volio da ti neko uplacuje mejsecno po 100€ ida uzivas po stare dane!!!
Pa kako bolan da zaradis ista kada NI JEDAN SAVJET OVDE NISI PRIHVATIO !? Sta kontas ovom temom ? Koji je cilj molit cu!

[quote=“Gigolo”]I još vezmo za Google. Istina je šta kaže šljaker da su špije. Prikupljaju sve moguće podatke.
Klonite ih se![/quote]

Upravu si. Najbolje bi bilo kao u Iranu da ukinemo internet izvan granica i onda smo najsigurniji :bljesak:

Moje misljenje je da se u net zaradu treba uloziti, PTC je zahtjevajuca stvar i zahtjeva mnogo strpljenja , ja prvi poludim nakon mjesec dana , klikam neobux vec dvije godine i imam nekih 18 direktnih referala koji redovno klikaju i to me i gura, ponekad i rentam po 15 referala cisto bezz , upload zarada je takodje propala odkako je propao MEGAUPLOAD , ostali su se vjerovatno prepali i sada se ti sajtovi kao fileshare ili filesonic mogu koristiti kao spremiste svojih podataka i niko drugi ih bez sifre ne mozes skinuti,sto se tice adsensa i to zahtjeva malo paznje oko web stranice i posjete na njoj , ja sam jufcer jedva povreatio neki account od prije koji je bio blokiran i imam za 3 dana 2.63 eura , ako ste voljni pomoci evo stranica ONLINE EARNINGS - HOME ,jeste amaterska ali svaki dan objavljuje i pratim PTC sajtove koji ne lazu i koji stvarno isplacuju… eto toliko od mene…

http://freeweb.optinet.hr/~dbergam3/zarada/banb.html pogledajte dno ovog linka. A nadan se da će biti nešto. Svima skrećen pažnju na program PennyMatrix. Puno obećava a članarina - sića! Iza njega stoji Filipinski miljarder koji se obogatija marketingom.