Zarada

U domeni je jedna rič, ko jebe dizajn, sadržaj nije dodavan, i kakvim funkcijama pričaš?

Ne volin Google, a taj tools neman.

[quote=“iggysick”] opet je to full neisplativo…[/quote]To je stranica za dušu, a ne za lovu. Ne gleda se sve kroz lovu iako proznajem da mi ista jako nedostaje.

Koju stranicu taj radi? URL?

Čekaj jel to onaj iz LGBT udruge iz Bostona šta je uhićen u Occupy wallstreet? ■■■■ ga, ne zanimaju me pederi!

[quote=“Gigolo”]U domeni je jedna rič, ko jebe dizajn, sadržaj nije dodavan, i kakvim funkcijama pričaš?

Ne volin Google, a taj tools neman.
To je stranica za dušu, a ne za lovu. Ne gleda se sve kroz lovu iako proznajem da mi ista jako nedostaje.[/quote]

U domeni je jedna rič <- Domena je free, na Googlu ju ne bi rangirao da godinama gradiš linkove, .com/net/org je way to go.
ko jebe dizajn <- Posjetitelji.
sadržaj nije dodavan <- Čak i da je, ne bi bilo razlike kad si u startu odbacio svaku mogučnost uspjeha, uzevši free domenu.
i kakvim funkcijama pričaš? <- Funkcija tvog sajta je netražena, samim time tvoj sajt gubi smisao.
Ne volin Google, a taj tools neman. <- Skini Traffic Travis 4, free je.

Zakupi neku eng domenu za prosjačenje, napiši uvjerljiv tekst i spamaj po svijetu. Od toliko ljudi možda ti nešto i kapne :wink:

[quote=“APazinjan”]Traffic Travis 4, .[/quote]Compatible with Windows XP,
Windows Vista and Windows 7

Ne bavin se Windowson jer ga ne razumin.

[quote=“Gigolo”]Compatible with Windows XP,
Windows Vista and Windows 7

Ne bavin se Windowson jer ga ne razumin.[/quote]

Kako možeš ne razumjeti Windows? Ako se na linuxu snalaziš, onda bi ti Windows trebao biti šetnja po plaži.

Nije to baš tako. W je zatvoren i nezna se kako radi. To neznaju ni momci na ms podršci koje san svojevremeno stalno zivka. Znaju reći šta napraviti (iz knjige valjda) a neznaju objasnii mehanizam. Na w možeš napraviti samo ono šta ms dozvoljava i za to nemoraš ništa znati. Kod Linuxa možeš sve za šta je računalo sposobno al moraš dobro zapeti i učiti da postigneš rezultate. Meni Linux nije stran jer san 13 godina profesionalno radija na UNIX-oidu.

Pa za tvoje konkretne potrebe, zaradu novca, šta te briga kako šta radi? Važno da radi kako treba. Skini Windows xp ako ti je slabije račnalo, ili sedmicu ako možeš i rasturaj.
Sučelje ne može biti jednostavnije.

[quote=“APazinjan”]Pa za tvoje konkretne potrebe, zaradu novca, šta te briga kako šta radi? Važno da radi kako treba. Skini Windows xp ako ti je slabije račnalo, ili sedmicu ako možeš i rasturaj.
Sučelje ne može biti jednostavnije.[/quote]

Hvala ti prijatelju na savjetu, al Linux ne napuštam. Linux te tira da misliš vlastitom glavom. Imam Debian 6. To je najbolji OS na svitu! I NASA ga koristi.

E pa onda se nemoj žaliti šta ne zarađuješ kada imaš te neke svoje filtere kojih se držiš. Ne želiš Windowse instalirati, ne želiš koristiti Google, ne bi ovo i ne bi ono, tako nećeš daleko dogurati.

Da bi uspio u životu, često moraš raditi ono što ne voliš.

Po cijeli dan si zatvoren u kući i sjediš za kompjutorom? Nemaš bogznakako važnih obaveza? Ne prekidaju te žena i djeca svakih 15 minuta? Mogućnosti imaš!

I kao što sam već više puta rekao:
Ako želiš zaraditi - radi ono što donosi novac.
Ako ne želiš raditi ono što donosi novac - nemoj se žaliti.

Nemoj mi reci da je ovo tvoja “stranica”:

[quote=“Milito”]Nemoj mi reci da je ovo tvoja “stranica”:


[/quote]

Da moja je. Jednu bananu su mi upravo poslali iz staračkog doma. :slight_smile: Trenutno se hladi u frižderu. Ljeti ih volim hladne.

Sad mi je jasno zasto ti trebaju pare :). Kakav si sa engleskim jezikom?

Prije rata sam se snalazija u francuskom, talijanskom i engleskom. Sad više neznam ni hrvatski. Traume iz rata!
Inače ovo su mi sve stranice: ITusluge

prima on i dunje, hranu, wc papir…

Ali ljeti ipak ne prima crno vino, kao niti bijelo zimi. :slight_smile:

:slight_smile: Da, takav je običaj kod Bodulaca.

Ne razumem sta se toliko zalis.
Linux je takoreci prevazidjen,tesko se nalaze programi kombaktibilni s njim.
Ali ako si toliko tvrdoglav,izdvoj od penzije barem 35 evra.
25 evra za hosting na godinu dana i 10 evra za domen,jest’ da je i manje.
Zatim napravi neki sajt(preporucljivo Wordpress) gde ces pisati,znaci pisati svoje tutorijale vezane za linux i osnove linuxa.
Uci malo optimizaciju sajtova za pretrazivace :slight_smile: