Zasto je bitkoin dobio vrijednost

Zasto ima li ko ideju? ajd cuo sam onu pricu za picu kupljenu bitkoinima, al ne vjerujem da je to pocetak. Po meni milioni su tu morali biti ulozeni u marketing, a ne vjerujem da su kopaci radili marketing. Jel na onion sajtovima krenula kupovina bitkoinima? Moralo je masu ljudi tu bit ukljuceno, dogovor sa masom kriminalaca…

Ima li ko informacija, misljenje neko, ja lupam onako…

mora se imat masa muda da ubijes nekog za virtuelni novac, od tog je pocelo :smiley: mudonja value

Rudario sam jedno vrijeme bitcoin i litecoin. Ove dvije digitalne valute su mozda najpoznatije. Pitanje je zasto nesto vrijedi? Zato sto neko misli da vrijedi. Tako je i sa zlatom, dolarom, eurom, naftom…

Evo pa procitaj

Svaka cast svakom tko ulaze u virtuale valute, dionice, u startupove i sl. Ja sam nekako vise za eure ispod madraca, zemljista i par apartmana na moru :slight_smile: Opipljivo, sigurno, prakticno :slight_smile:

1 Like

Ja sam više za zlato, dijamante i tako to :stuck_out_tongue: Nešto sitno, što može i u džep a vrijedi puno gdje god dođeš… Jbt zemljište, ko će ga obrađivat’, ili pravit’ nešto na njemu, pitanje je hoćeš ti to doživit’ da prodaš il’ nešto izgradiš tu :smiley: Samo u se i u drago kamenje :smiley:

Ovo ostalo je sve, lako ćemo, pa ko koga :smiley: