Zašto je DDL ugašena?

Zašto je ugašena najpopularnija stranica na Balkanu “Dnevna doza lepog” ? I da je imala veliki broj prijava to su vjerovatno bile prijave od konkurencije, dakle neosnovane. Je li moguće da je fb ugasio tu stranicu samo zbog velikog broja prijava ili je stranica kršila autorska prava objavom slika?. Stranica je imala preko 1 milion fanova…

Kako znas da je bilo prijava?

Stiglo mi je juče ili prekjuče obaveštenje da je stranica promijenila ime u nešto drugo. Tako da mislim prije da je neko prodao nego da je FB izbrisao.

Zba li neko kako se sad zove?
I sta mislite koliko otprilike je prodano ovakvo nesto

Mislim da je ugasena stranica, a ako je prodana - paprena cifra je u igri.

Nije ugasena 100%
Placali su im dosta promocije, a zidov dok ima koristi to ne bi obrisao :slight_smile:
Prodana je samo kome to ne znam i koji sad naziv nosi…I ja sam nesto bas razimsljao i stvarno me cijena ono zanima, jer ja ono ne bih prodao ispod 50k/e min

https://www.instagram.com/p/BLYxU-agsDA/?taken-by=dnevnadozalepog

Gore na slici piše kako “nije i NEĆE biti osnovana”, a dolje “usokro će ponovo biti aktivna”.
Daj se dogovorite najprije sami sa sobom :smiley:

1 Like

A kako oni npr. mogu ugasiti ako neko novi naprabi stranicu DDL, zar imaju zakonski zasticeno ime DDL?

izmisljaju toplu vodu, koliko je meni poznato oni su sami suspendovali stranicu jer im je trebala biti izbrisana zbog krsenja autorskih prava. Zasto bi neko gasio nesto sto donosi zaradu osim ako mora. Prodali je nisu jer to je zabranjeno, onaj ko prvi napravi stranicu na fb uvijek je moze vratiti a neko bi kao rizikovo toliko love?

Sigurno je napunjena lajkovima sa autolike ili ona fora da moras prvo like pa da vidis sadrzaj, to ne vrijedi nista, nula.

Pa nije i nece biti osnovana od bilo kog ali bice vracena stara.

A ma nije bitno da li ce biti ugasena ili nece vec pitam kako oni mogu sprijeciti nekoga da tako nazove stranicu? Ako nemaju TM na DDL mogu mahati usima sto se toga tice.

Sve nove stranice su ugasene jer su koristile logo i cover od prave stranice, sto je protiv FB pravila.

Nikad to nece vise proradit, fb je ukinuo zbog prituzbi

sumnjam oni su boostovali godisnje za preko 25000 eura tako da sigurno ce proraditi :smiley: onaj admin je naplacivao 300 e po objavi :slight_smile:

A porez placao? Naravno

Ma na sta porez?

U Srbiji ni Novak Djokovic ne placa porez, a vlasnik DDL je upravo iz Srbije :slight_smile:

Pa ne placa u Srbiji a Djokovic placa negdje drugo (Monako ili gdje je vec prijavljen) a gde je taj placao?

Inace ovo za Djokovica je bila sala, ko je upucen znat ce o cemu se radi :smiley:. Svakako da Djokovica ni po jednom parametru ne mozes porediti sa ovim likom.

Ne znam, ali sumnjam da mu je stranica ukinuta zbog neplacanja poreza.

Bravo genije, sto mislis da je u Monaku prijavljen da bi njima placao porez? U Monaku nema poreza, zato i svi idu k njima.