Zašto mi je Facebook stranica - UNPUBLISHED?

Fb mi je prije nekog vremena opozvao stranicu, u pitanju je dosta velika stranica, medjutim ono sto mi je pisalo i jos pise na stranici je ovaj tekst - if you request is approved your page may be required to remain published for 7 days, your page will be published automatically - ali proslo je dosta vremena od toga, da li se mozda neko susretao sa tim problemom i da li ste uspijeli da ga rijesite ili ipak niste, da li postoji neki nacin da se povrati stranica? Ako neko moze da pomogne neka se javi

Koliko dugo nije objaljivano na toj fb stranici? Ja sam imao dosta stranica koje su bile neaktivne i onda se to dogodi…

Jel možda naziv nekog poznatog brenda ili čovjeka naziv stranice…

Jesi kliknuo na publish? da ju ponovno objavi?

Stranica je bila aktivna sa objavama, postoji od 2009 godine i mnogima je “smetala” u smislu toga da je bilo kupaca za nju ali nije bila na prodaju, nije u pitanju nikakav brend ili nesto slicno, ne moze se objaviti jer pise da je opozvana od strane fb, a sto se tice fanova i svega toga sve je islo regularnim putem

Onda si negdje kršio neka pravila fb… nemoguće je da je sama od sebe… ako su te prijavljivali ljudi potrebno je za veliku stranicu tisuće prijava da bi fb bacio pozornost na to… znači negdje si neka pravila kršio…

Otiđi tamo na setinngs, i ako imas ono page unpublished, klikni publish (makni kvačicu sa unpublished)… ako ti ima ta opcija…

ALi morao si nesto zgriješiti… fb je bešćutan, meni su bili provalili u profil i ukrali stranice i nisam ih mogao vratiti jedva sam svoj privatni profil vratio, što je trajalo skoro mjesec dana… slanje dokumenata i slično…ali stranice nikada, jedino sam automatizirane odgovore dobivao oko toga…

Ako si nekada spajao stranice, to je vjerovatno razlog. Također ako si dobio i koji report na svoje videozapise da si ih koristio bez dozvole i to je moglo dovesti do “unpublished” tvoje stranice.

Stoji u opisu da su neka pravila prekrsena, al nikakva prethodna upozorenja niti je navedeno gdje se pogrijesilo nista bas, nije bilo spajanja str sto se toga tice to je sve bilo regularno i fanovi i sve, a sto se tice tog cekiranja u publish ne moze da se to postavi jer tu stoji da je opozvana od strane facebook-a znaci ne postoji nikakav nacin da se povrati,pise fb,zali nesto bilo sta?

Jesi li možda telefon koji je povezan na tu stranicu koristio za kreiranje kojeg novog accounta? Ako jesi, to bi mogao biti problem …a možda je i ovo [quote=“dani2, post:6, topic:35494”]
Stoji u opisu da su neka pravila prekrsena
[/quote]

Ja sam imao taj problem na dvije stranice, malo malo pa su ih stavljali na unpublished otprilike to traje nekih 7 dana, ja u tih 7 dana posaljem jedno 70 apela i vrate stranice. Na kraju su odustali i evo vec preko mjesec dana ih nisu gasili.

Samo im salji apel gore u vrhu…

Bila samo jedna ta opcija za apel to ono u vrhu sto bilo i to poslano odmah al nema vise ne pise ili ima mozda na nekom drugom mjestu :open_mouth: il ima neki dr nacin da se posalje?

Meni je bila i kad posaljem opet stoji da mogu i dalje…Probaj refresh i samo ih smaraj, ja sam prvi put slao mailove ali nisam dobio nikada odogovor tako da ti je to gubljenje vremena.

Samo apel, jednu stranicu su mi tako ukinuli ali bio mali broj lajkova pa nisam ni slao apel i nisu je nikad vratili, samo ih smaraj…
Tri-cetiri puta su meni gasili
Meni su uvijek petkom navecer vracali…

Nema opcije te vise da se moze slati :frowning: bar je gore u vrhu nema, da li ima mozda neki drugi nacin?

1 Like

Mislim da ja mogu da ti pomognem,samo mi se javi na fejsu

Pozdrav, na koji nacin mozete da pomognete?