Zašto mi nema reklama na člancima/objavama kada neko ulazi preko Facebooka? (Adsense)

Ovako da opišem problem.
Znači kada ja odem direktno na svoju web stranicu. Oglasi imaju.
Kada odem na mobitelu preko Facebooka,ali samo preko Facebooka, oglasa nema.Ako preko Facebookovog broswera odem na početnu stranicu svoje web stranice,reklama ima i to samo tu.
Probao sam zamjeniti temu,jedinice oglasa…
Kad sam pogledao detaljno svoju WEB lokaciju primjetio sam da imam na oglasima na početnoj stranici imam ikonu “Oglasi Googlea.” Ali kada odem na drugi dio sajta a da nije naslovna, ikona na oglasima se mijenja u “AdChoises”.
Ono što me interesuje i što sam provalio jeste da oglasi pod “AdChoises” nemaju prikaza na Facebooku.A oglasi pod “Oglasi Googlea.” se veoma često prikazuju.
Zašto mi je ovo bitno,100% posjete mi je preko facebooka. I gubim ogromnu zaradu,baš zbog toga što nema prikaza reklama. Jel postoji mogučnost ovo popraviti ?
Pravio sam nove jedinice oglasa nije pomoglo.

I ja sam primjetio da kad odem na sajt neki preko fb-a svi ads su blank. Tek nakon par klikova na sajtu bude pokoji oglas.

Ima i izuzetaka da bude odmah pokoji oglas ali rijetko. Windows 7, desktop, Chrome.

Da ali eto ja sam primjetio sa razliku oko ovog AdChoises,pa me interesuje šta je to

Prvi put cujem za takvo sto. Ja bar nemam problema, ali jedino sto mi pada na pamet jeste to da svi klikovi koji dolaze s Facebooka na vas URL dodaju ono " ?fbclid=uFCrBkUgEvKg... " na njegov kraj.

Ako se FB i Google zbog necega ne vole, to moze biti nacin da Google prepozna odakle je dosao klik i ne servira reklame, dakle jedini fizicki nacin, a sve ostalo je u formi “rekla-kazala” zasto ti nema reklama i zasto ih nakon par klikova vidis (jer se izgubi onaj " ?fbclid ").

1 Like

Google-u sigurno ne treba “?fbclid” da vidi odakle je traffic.(moguce je i preko HTTP_REFERER viditi).
A Google-u to oboje ne treba sigurno.

Pozdrav svima imam problem sblogom moze li ko pomoci

Napisi kakav problem imas ?

Nece kad kopiram clanak da se objavi kao da je do adrese sad zanima me treba li hosting za blog

A na sta ga pokusajes objaviti?

Na fb stranice grupe kopiram clanak i nece ga objavi nesto Pise u vezi Google + da su ukinuli kako napraviti da se objavi i da ulaze u clanak

https//veca-world.blogspot.com udjite i kopirajte videcete

Opsirnije objasni nista te nisam skontao.
Sta nece ti da objavi post na blogspot ili facebook???

Nece na fb da objavi blog radi uredno sem objave clanaka na fb

Hajde uslikaj molim te kad objavljujes post da vidim koja greska pise?


To tako izgleda a FB Pise canot post try agein uzmite kopirajte clanak da objavite pa cete vidjeti

Ako bi znali problem da mi pomognete

The link you tried to visit goes against our Community Standards.

Banovan ti je sajt na Facebooku.

Moze li se rijesiti problem ili ne

probaj im odgovoriti na poruke gdje ti je uklonjen sadržaj,da pregledaju ponovo…
jel ima neko riješenje za moj problem ?

možeš se žaliti i objasniti da nisi kršio pravila, naravno ako nisi kršio.