Zašto ne, želim napraviti hosting kod kuće

Jesi uračunao troškove struje, hardware? Što ako nestane struje? Imaš dobar UPS da može izdržati cjelodnevni nestanak struje?

Zakupi dedicated server i instaliraj na njega što želiš…

Treba mi pomoc oko pristupa klijentima mom serveru mislim otvaranje portova i tako to ?

I tako to …Hocu da hostujem sebi web sajt

Eto, ima ih više koji pokreću servere kod kuće (ovaj ima već i klijente). :blush:
Zetra, nema potrebe da otvarate više tema o tome, neka ova bude za vas. :crossed_fingers:
A ima na našem Forumu i pravih hosting providera. Ne vidim doduše što bi vam oni imali reći, a da već nije znano. :smile: :o:

glede jednostavnosti, pokušaj sa Webuzo. Ima jednostavan UI.

Majko mila. Pa usrani shared hosting koji je deifnitivno OVERKILL za stranice koje se misle hostati doma u podrumu, jer ako se gleda na to da se stranice hostaju doma iz podruma onda vjerojatno na tim stranicama ima samo jedan posjetitelj (vlasnik) kosta koliko na godinu, 200 kuna?ma kladims e da se moze naci i za 100 kuna.

I ja bi volio cuti sto ce reci hosting provideri u ovom topicu jer to je kao da razgovaraju vozaci formule 1 o tome kako uci i pod kojim kutem sa maksimalnom brzinom u zavoj sa momcima koji voze tricikl pa razgovaraju kako promjeniti lanac na biciklu.

Samo se nadam da vasi klijenti nece citat ovo jer bi mogli uzet palice u ruke, lol

Totalno neisplativo, i nefunkcionalno gledajuci mogucnosti koje svijet pruza

Ako ne znas dignuti server, samim tim ga neces znati ni odrzavati.

Meni izgleda da ti nas fino zahebajes ovdje, ili stvarno nemas pojma o cemu pricas, ili na kraju krajeva oboje :joy:

E da, sigurnost sam zaboravio :slight_smile: