Zašto nema Bosne na listi država za Clickbank?

Da li je moguće raditi sa Clickbankom ako si iz Bosne, pošto u listi država nema Bosne…ja ne mogu vjerovati hahah, vidim i Albanija je na listi kao i ostale okolne države a Bosne nema…u čemu je fazon…kakva je priča iza ovoga…da ponovim pitanje sa početka teksta da li je uopće moguće raditi sa clickbankom ako si iz Bosne?

Zato što smo prevara od ljudi… hahaha :smiley:
Naravno, šalim se :stuck_out_tongue:
Na par stranica sam znao naletiti da nema Bosne na listi, čak na nekim većim.

1 Like

Bosnu mozes naci samo na listama prevara, na listama najgorih zemalja i na listama najbjednijeg nacina zivota…

Dobro pa nam daju da otvaramo Internet

4 Likeova

Daju da otvaramo, ali sa kakvom brzinom… :smiley:

U prosjeku vecom nego kod susjeda

Dobro vi kažete, čudo da i internet imamo…fakat s*anje žešće…smislio fin sistem da pokušam nešto na clickbank…'oćeš šipak…

Ne moze ni iz Srbije, da li ima neki nacin?

Ja imam is Srbije account vec 5 godina, ne koristim ga ali je aktivan, nije ugasen. Tako da moze iz Srbije.

If clickbank is not available in your country then you can use vpn service message that says my country is not in thier list of allowed countries.

MySainsburys

imas u bih ona neka firma sto prodaje racunae itd, ima affilite program, kolega mi rece da je zadovljan. Al ja sam skeptik :smiley: Ako imas puno posjeta i dobru publiku mozda bi ja reklamirao stagod kod tebe :smiley: