Zaustavljeni oglasi jer sumljaju da sam sam sebi klikco na reklame

Pozdrav, Ads mi je prije 40ak dana odobrio prikazivanje reklami na sajtu, i danas mi dosla poruku da su zaustavljeni oglasi jer sumljaju da sam sam sebi klikco na reklame, a nisam stvarno. Imam Facebook stranicu i tamo objavljivam webove, imam dnevno oko 500-800 otvaranje i 15-25 klikova na ads.
Zanima me da li je netko ima slicnog iskustva
Hvala

Pojasni… šta su ti konkretno napisali? Da li su ti smanjili prikazivanje oglasa na sajtu ili su ti adsense account ukinuli?

Nedavno smo identificirali neispravne prometne zabrinutosti na vašem AdSense računu. Kao rezultat toga, uveli smo ograničenje serviranja oglasa na vaš račun. Automatski ćemo preispitati i ažurirati to ograničenje dok nastavljamo praćenje Vašeg prometa. Zašto se ovo dogodilo? Pronašli smo potencijalno neispravan promet se koristi za stvaranje prihoda od oglasa na vašem računu. Kao podsjetnik, neispravan promet je strogo zabranjen AdSense

znači da su ti smanjili prikazivanje oglasa na sajtu Optrlike za 30-ak dana bi ti se moglo bi sve vratiti u normalu.Naravno, precizno nešto da se sad kaže ne može od google adsensea zavisi kad će ti se cratiti full oglasi

Mnogo slučjanih klikova na reklame ili uzastopno klikanje na iste reklame zna da bude nevažeći traffic

Takođe ko imaš neke widgete za razmenu linkova na sajtu oni nekada znaju da budu problem jer ih google smatra u nekim sluičajevima kao loš traffic

1 Like

Aha, hvala na objašnjenju

1 Like

seru meni su ubacili dvoklik kad sam imao najvise posjeta sada su sklonili ali sada fb zeza jer nismo objavljivali redovno i opao reach…
inace kliktao sam sam sebi na reklame da provjerim ima li dvoklik…nisu ih uklonili

samo sam sebi i dalje klikći pa će ti ukinuti adsense
Inače to se radi tako da daš nekom prijatelju , rodbini iz drugog grada da kliknu ti na oglas da provere da li na sajtu ima dvoklik

1 Like

ne sikiraj se 20 20 20

Ne mogu sumljat, mogu samo sumNJat

Sumljati je nestandardni oblik, što ga prema mišljenjima nekih lingvista ne čini nepravilnim ili manje vrijednim u jeziku.

Sumljati nije nikakav oblik ničega, nego je odjednom, zahvaljujući nepismenim pojedincima, postala moda mijenjati slovo nj u slovo lj.
Pa sam tako naletio na dimLJak, zatamLjivanje i slične nebuloze.

2 Likeova