Zbirna tema: AdSense - AKTIVACIJA

Koliko dugo ste čekali da vam dečki iz gugla aktiviraju adsense?:smiley:

3 tj.

ja prije 10-ak dana poslao zahtjev i još ništa…

ja prije oko dva tjedna isto ništa
nadam se da će doći

za dan dva dobio sam odgovor!

nekad dobis za dan dva nekad za tjedan mislim da nema nekih pravila mada oni kazu da ce ti u toku tjedan dana poslat mail

Ja čekam 10-ak dana. Još mi nije stigao odgovor :frowning:

čekao 3 tjedna al isplatilo se čekat :bljesak:

I ja sam čekao negdje oko 2 tjedna… Da ne udogovlačim :smiley:

Ma sigurno će ti doć. Ja sam isto tako 10-ak dana…

Dva i pol tjedna (17 dana), još ništa :((((

Vjerojatno su prezaposleni…doć će ti

23.06.2008 posla još ništa

Ni meni, ja sam poslao 13.6., malo su se previše opustili. Zar ne bi trebao na ovom forumu visiti netko iz googlea?

Je, pa tu ti je Ilinka, postavi njoj pitanje.

Nema Ilinke već dugo. Nije im (Googleu) ovo na našim krajevima izgleda krenulo tako dobro kako su si mislili u početku pa su valjda ohladili podršku za naše krajeve. Zbog toga i generalna šlampavost prema nama.

Zna li itko kako mogu poslati mail nekome u središnjici Googlea gdje bi im naveo što se događa ovdje te kako ekipa koja bi trebala raditi svoj posao hladi jaja. Ako je tužakanje jedini način da se ekipa trgne, that’s the way it’s going to be.

BTW: Nemojte mi savjetovati onu debilnu formu za slanje mailova jer mi samo savjetuje da pričekam jer će za dva-tri dana aktivirati račun.

Ma fućka se njima živo za ex yu ekipu koja se bavi Adsensom. Svi mi zajedno okrećemo za njih siću pa im se neda pilati sa nama. Možeš pisati kome hoćeš i nećeš ništa promijeniti. :razbi:

Firma koja vrijedi 50 milijardi dolara je prezaposlena pa nemoze 7 dana approvati ili “otpiliti” otvaranje racuna? Hm, OK.

Inace , O google zaradi sve najgore kao i o njihovoj “politici” u zadnje vrijeme sa zabranjivanjima traffic exchange siteova.

Nego, jel moram biti pravna osoba da se prijavim na etarget kao partner, tj. onaj koji prikazuje oglase?