AdSense zarada općenito

pa jel ti poslata uplata a nisi primio u banci ili ti uopce nije poslana uplata ?

Danas stigla lova na racun bez problema, IBAN sam stavio davno jer morate imati IBAN ako idete preko tekuceg racuna.

meni jos nije stiglo, iz banke zena kaze da vidi uplatu ali nema novaca :S sad gledam obracun za sljedeci mjesec je napravljen ali bez novaca iz proslog mjeseca koje nisam dobio, jel zna neko sta da radim ?

jel ti devizni racun ?

Da NJemacka Banka

Ljudi sta da radim , isplata je bila 23eg para nema na racunu , dobio sam mail da je isplata pokrenuta.
Sad ne znam do čega je do banke ili moja greska da nisam unio pogresan racun, sada ne mogu provjeriti koji sam racun stavio jer prikazuje samo 4 zadnje brojke :…

Moze pomoci bilo kakve, dal mogu kontaktirati adsense ili sto vec…

Moraš otici u banku da potpises nesto. (ako je prvi put)

Šta da potpišem ?
Kazu mi u banci da novca nema na racunu

Ja sam prvu uplatu cekao 20 dana pa sam onda morao otici da potpisem nesto. (banca intesa)

Da’l je neko slucajno imao uplatu u BBI Banku

A sta ja da radim ??? Za ime banke sam stavio Banca Intesa a ne Banca Intesa ad Beograd,swift i imei sam uneo tacno. Racun sam otvorio pre 5 dana, a danas sam otisao do banke kazu da nema nicega na racunu . Sta da radim

24 tog ce ti pare leci.

Ljudi sta da radim , isplata je bila 23eg para nema na racunu , dobio sam mail da je isplata pokrenuta.
Sad ne znam do čega je do banke ili moja greska da nisam unio pogresan racun, sada ne mogu provjeriti koji sam racun stavio jer prikazuje samo 4 zadnje brojke :…

Moze pomoci bilo kakve, dal mogu kontaktirati adsense ili sto vec…

7 posts were merged into an existing topic: Zbirna tema: AdSense - ZARADA

Naziv Banke ili Ime primaoca mozes stavit sto god zazelis to nema nikakve veze ja sam milion puta samo stavljao inciale I.S ili slicno vazan je samo IBAN i SWIFT, sve ostalo je nevazno…

1 Like

Ovo je bilo prije godinu, vec je topic prebačen ovdje, u ovu temu tako da mi ne treba pomoc, bio je problem do banke ne primaju elektronske uplate,

@Sports_Games_Tutoria Isplate budu između 21-og i 28-og, tako da ako i ne bude točno 24-og nemoj panično otvarat novu temu :slight_smile:

Evo meni je danas leglo na devizni, iz HR sam

Pozdrav ekipa,

ispravite me ako griješim…

Adsense više ne povlaći novac ako ga nisam podigo na Western Union ?!

Prije kad bi mi poslao pare npr 100e i ja ne podignem, a sljedeci mjesec opet zaradim 100e … adsens bi taj prvi neisplaceni dio prepiso na drugu isplatu koja bi iznosila ukupno 200e.

Danas je 21 u mjesecu i ocekujem vecu isplatu a kad tamo 3 manje (jer vec 3 mj. misam digo lovu)…

Dali i kod vas tako funkcionira?

Rok za preuzimanje uplata putem WU-a

Plaćanje putem WU-a morate podići u roku od 60 dana u
istoj zemlji u koju se plaćanje šalje. (Plaćanja se mogu preuzeti kod
lokalnog predstavnika WU-a dan nakon izdavanja.) Ako ne preuzmete uplatu
u roku od 60 dana, zarada se ponovno pripisuje na vaš račun, a plaćanja
zadržavaju.

sa adsense stranice…