Zdravko Mećava

http://www.zdravkomecava.com/

Molio bih vaše mišljenje o mome sajtu. Kritike, prijedlozi, korisnička iskustva itd .

Sajt je responsive, koristio sam amazium framework.

Dizajniran je direktno u browseru ( inače ne koristim photoshop za dizajn, već radim na ovakav način )

Svidja mi se dizajn tvog sitea, jednostavan i lako pregledan… samo napravi si tu veliku sliku na pocetnoj kao link, makar ona tri kruga(web sites, mobile apps i front end) da vode direktno do opisa i primjera…

Hvala i hvala na prijedlogu! :slight_smile:

stavi jos nesto u index da oplemenis sadrzaj jednostvno je najbolje samo napeijed

Hehe, po naslovu sam mislio da se radi o zabavnom sajtu za zdravka mamića lol!

Stranica je dobra, ali mi se ne sviđa što si ostavio defaultne stilove Amaziuma, onaj jQueryUI to top, čak mislim da ni font nisi mijenjao.
Ustvari imam osječaj kao da sam na stranici Amazium frameworka.

Kad bi napravio malo varijacije na ovo što sam rekao, po meni bi se digla kvaliteta portfolia.

Hvala na kritikama!

Odgovarao mi je font pa sam ostavio. Što se tiče jQueryUI to top nisam imao namjeru pisati svoj već sam koristio plugin koji je došao sa frameworkom. Jedino se slažem ukoliko ću promijeniti dizajn ikone to top ( a mogao bih) .

Dobro, stranica je rađena na tome frameworku pa ako pogledaš u kod ima njegove glavne elemente , ali dizajn je moj.
Ne bi trebao ostavljati dojam kao da je službena stranica od frameworka.

Vidjet ću šta ću s tim varijacijama. Hvala još jednom :slight_smile: