Zelio bi vam predstaviti jednu platformu koju sam testirao i koja stvarno radi

Pozdrav svima. Zelio bi vam predstaviti jednu platformu koju sam testirao i koja stvarno radi. Radi se o tome da se registrujete i dodate svoj novac na nju i dnevno imate 5x da pritisnete gumb START i drugi trejduju za vas i dobijate od 0.4-0.6 % po jednom startu. Sto vise dodate novca veca vam je zarada. Mozete napredovati tako sto dodate vise novca i onda vam ovaj procenat bude mnogo veci. Novac mozete povuci nakon 5 dana. Mozete povuci sav novac koji ste dodali plus profit koji ste napravili do tada. Platforma je testirana i radi. Ostavicu vam i svoj link preko koga se registrujete i dobicete 50 $ bonusa. Novac mozete prebaciti sa bilo kog svog Walleta. Odaberete samo mrezu TRC20 i zalijepite svoju adresu od platforme i kroz par minuta novac vam je na platformi.

https://h5.8899.jp/#/pages/auth/register

278079081_686668922483686_174021659765216516_n


Treca slika pokazuje kako uplatiti novac. Na svom nalogu odete na recharge i dobicete adresu od svog walletea, to prekopirate na platformu preko koje uplacujete i izaberete TRC20 mrezu i kroz par minuta novac je na Vasem racunu.

/ban zbnakoviznakovi

Pet puta dnevno i po 0.4-0.6% po kliku na start… nek je u prosjeku 0.5%. Pet puta dnevno i 365 puta godisnje.

Sa ulozenih samo 1000e, za godinu dana cete imati 8.9 miliona evra, a vec sledece godine cete biti bogati koliko i jeff bezos

2 Likeova

Ufff top sibam odma cilu svoju ustedevinu idemo duplanje cepaaaaj

3 Likeova

mene zanima samo jedna stvar a vezana je za ovu i slicne objave… da li se nekad UPECA neko na ovako nesto i stvarno uplati novac? :rofl::rofl::rofl:

Ne jedan milion i jedan na Balkanu :joy:

ja idalje stojim pri svojem mišljenju da prvo treba kazniti one koji “popuše” pa onda “dilere”…

2 Likeova

jesi ikad cuo za dafinu il gazda jezdu?

h5.8899.jp veoma legit ime domene na prvi pogled… A i na drugi :joy:

1 Like

Što ja volim ovakve “padobranace” :joy: na forumima

nemaju cak ni landing page xd