Zeljeznice.net - željeznički forum

Meni su ovakvi Formui zakon, jer za razliku od npr. Grupa po Facebooku, koje “glume” forume, nema smaranja reklamama dodatnim, nema porukica od prijatelja, lajkova pretjeranih i svega što FB radi ta odvuče pažnju! :grin:

1 Like

Pa da, meni je isto tako. Kao što već napisah, ja sam stari forumaš.

Moje osobno mišljenje je da Facebook grupe ni po čemu ne mogu konkurirati forumu, osim po videu, a to se odnosi i na cijeli Facebook.

No, realno, koliko korisnika stavlja videe? Naravno, ovisi i o forumu, kojeg je tipa, ali često nije baš tolika potražnja, a YouTube je u konačnici ipak bolje rješenje i svi ga imaju.

Koliko su zapravo grozomorne Facebook grupe, jasno je svakome tko je bio u njima.

Zapravo, ne znam tko pri iole zdravoj pameti može reći da su Facebook grupe bolje od foruma.

Bolje su sto se tice oglasa barem meni, znatno jer imaju brzu pretragu jednostavnu lako se dodaju oglasi. Za tako nesto su vrhunske.

Kako kome. Ja pričam o korisniku servisa (u mom slučaju - forumašima).

Dovoljno mi je pogledati par željezničkih Facebook grupa i zeljeznice.net - razlika nebo i zemlja, u apsolutno svim aspektima.

Zarada me ne zanima, jer je ionako mizerna i maknuo sam oglase otkad sam sve osvježio.

Sama integracija oglasa u IPB za onoga koga to zanima je stvarno jednostavna.

Ovo je statistika za razdoblje od 01.11. do 30.11.2019.:

Po meni, onak, ok. Returning Visitors bi mogao biti malo veći postotak, ali i ovo je u redu.

Eto i jubilej - 15 godina. :smiley:

Na današnji dan, sada već daleke 2005., pokrenut je forum.

4 Likeova