ZeroAdmin CMS

Evo jedan CMS koji je još u razvoju,trenutno je kao cuteNews (moguće samo dodavanje vijesti),lako se instalira,na hrvatskom je jeziku i teži prema tome da se lako uklopi u postojeći dizajn stranice.Još je u testnoj fazi,ali može se skinuti sa:
ZeroAdmin

Zgodno a i drago mi je da je se netko sjetio ovo napraviti.
Zanima me kolkiko je ljudi uključeno u razvoj cms

3 čovjeka trenutno rade na razvoju zeroadmin-a,ja sam jedan od njih,ako ima zainteresiranih za razvoj možete te se javiti,informacije možete naći na stranici zeroadmin-a

cestitam ekipi probao sam vas rad i nije lose …

pohvale …

Hvala,hvala :slight_smile: , i još jednom napominjem:sve kritike,pohvale i ideje su dobrodošle.Ako neko želi pomoći u razvoju može se meni javiti ovdje na PM ili na [email protected] još dosta za uraditi ovo je tek početak.
Puno pozdrava,
ZeroSoft team

Pozabavite se sa sigurnosnim propustima, jer postoje!

Sigurno da postoje ima ih joomla i wordpress kamoli neće ova skriptica imati,pomalo polako i sve će se to srediti

Upravo zato sto se radi o skriptici, ne bi ih trebalo biti.

Polako,treba prvo temelje postaviti,pa tek onda vrata :smiley: hehe bit će sve,polako napredujemo

Svidja mi se. Dodajte još template engine, predjite na OOP… :slight_smile:
Da user moze sve iz browsera, da ne mora editati PHP kod :slight_smile:

Što se tiče OOP nisam siguran da će uskoro biti,jer svi uglavnom modularno programiramo “old-school” hehe,što se tiče template engine možda bude,a mislim da i na ovaj način nije teško ugraditi ZeroAdmin u vlatiti dizajn,potrebno je samo osnovno znanje o PHP a radi se na detaljnijem upustvu,tako da će i oni korisnici koji neznaju PHP moći jednostavno koristit ZeroAdmin.
Hvala još jednom svima na podršci i slobodnu komentirajte,jer nove ideje su uvijek dobrodošle

Svaka cast na trudi, lepo je sto postoje domaci projekti ovog tipa.