Zna li neko za neku skriptu za besplatno slanje smsa?

http://www.smsaj.com.hr/ za ovako neku skriptu ili slicnu ako neko zna za tako nesto i htio bi podijeliti samnom bio bi mu jako zahvalan.

Za pocetak, brkas pojmove. Skripta (coding) je najmanji problem, a radi se o 5-10 linija koda za osnovno slanje SMS-a. Tebi treba SMS gateway, odnosno provider za slanje SMS-ova. To se naravno plaća. Nexmo.com je najjeftiniji i najpouzdaniji (a testrao sam ih vise od 10).

Zasto neki servisi nude besplane sms.ove kao smsaj.com.hr? Iskljucivo zato jer SMS limitiraju na 140 znakova umjesto 160, a tih 20 zankova koriste za promociju - reklamiranje necega.

1 Like

Hvala na odgovoru.Cijenim tvoju pomoc Ma znam krivo sam napisao mislio sam na providera koji daje skriptu.

Nema skripte. Provideri ti daju API, a ti kasnije nadjes na netu kako povezi taj API sa svojom aplikacijom, ovisno u kojem jeziku radis.

1 Like

Ma znam dao si mi docan odgovor sta sam htio ;),napravim php skriptu samo integriram s time.
znaci svaka poruka me dode 0.15kn?Dali postoji neka jeftinija opcija ?

Mislim da nema jeftinije. Neznam ni koliko mene kosta na nexmo. Stavim svake godine po 100-150€ … i to mi traje cijelu godinu i korisnici korite u aplikacijama i na webovima za primanje raznih notifikacija ili obavjestavanje drugih.