Zna li tko kakav dobar game plugin za igrice WP

Pozdrav , nikada nisam ubacivao plugine sto se tice igrica , pa reko da ne pokusavam sa nekim lijevim pluginima… Ima tko kakav dobar za preporuciti ? Ili mozda cak ne treba piti ni plugin nego ako ima tko preporucit scriptu za game tipa Av Script Arcade ili tako nesto?

Pozdrav, nisam baš cackao sa wp, imao sam jedan angažman, i radio sam sa Av skriptom, i po meni je fantasticna, imao sam sve sto mi je trebalo, od povlacenja igrica sa drugih portala tacnije oko 5 njih tipa mochigames, fregames itd, do uploada svojih, ako malo poznajes css,php mozes vrlo lako da napravis sizajn kakav ti duša pozeli, jer je sve napisano uredno i jednostavno…

Da,da … Gledao sam neke demo te stranice , svida mi se …Prvo da vidim jel mogu sam sta smisliti,i da vidim jel ima sta besplatno sto se tice toga , nasao sam neke stvari ali mi se neke te starije verzije av scripta ne svidaju koje su besplatne , nekako su mi nepregledne , jer to nije za neki veci projekt , to mi treba da bude spojeno sa jednim drustvenim servisom , tako da oni imaju sta za radit , jer ih ima dosta…Pa tako da imaju zanimaciju i sa igricama…Stalno trazim nesto , i iskreno ne znam sta da stavim pa sam zato otvorio temu , da vidim jel imate kakve prijedloge …Dosta ljudi hvali onaj plugin za wp , ali ne znam to je ipak wp, i po meni nije za te stvari , ali ajd probat cu pa sta bude ,bude… Ali bi bio zadovoljniji za nesto poput Av Scripta. I mislim da cu sada tu stariju Av Scriptu koju imam licenciranu , preuredit u svoje , kompletni ajmo reci redizajn cu napraviti , da imam ono sto me zadovoljava. Ali ako imate jos kakve prijedloge volio bi i njih vidjeti drage volje.

Preporučam MyArcadePlugin kao plugin za Wordpress.

Vidio sam to , taj mi je prvi plugin zapeo za oci . Vidim da ga dosta ljudi koristi , ali vidim da naplacuju teme…Sve mi se cini da cu kupiti Av sa 4 licence da ne moram sve raditi , a onda si template sam napraviti … A sto se tice MyArcadePlugin oni naplacuju teme jeli tako ? Vidio sam da je jedna samo izdana kao “FREE”, ali nije nista posebno zato je i izdana :grin:

imas dokumentaciju za plugin funkcije i svoju temu lako mozes napraviti da radi sa pluginom…

Ako te zanima da kupis sajt sa igricama posalji pp. Imam jedan razvijen sa posetom i zaradom i jedan bez zarade ali sa premium temom i preko 2900 igrica.

Evo prodam ti ja ovu temu http://eigraonica.net/ :smiley:

Inace, myarcade plugin je malo trok za bazu i to. WP vec sam ne pomaze, to svakak, iako stvar je nacina na koji se hendla cuvanje podataka.

Tehnicki mozes napravit arcade na WP od bilocega. Dodas tzv Advanced Custom Fields, i rjesis da se pojavljuje u postovima 2 nova polja, npr game thumb, game URL; i onda ljepo s WP to izbacis u temi, preko get_post_meta ili tak nes.
Koristis ostatak WP objekata kak jesu, kategorije, tagove, title, post content i slicno. Igrice dodavat bez postene recenice unique sadrzaja nema smisla itak, gines na pandi.

A mozda i custom post type uvesti.
I onda jako zgodno to sve ispadne na istoj WP instalaciji, igre i sto vec imas, jedna baza, jedan GUI.

Hvala svima na savjetima , ,snasao sam se . Stavio sam Av Arcade Script , i sve je super . Ustedilo mi je dosta vremena , ja jedino sta sam napravio je template i malo redizajnirao da bude bolje . Sto se tice Av Scripta toplo ga preporucujem svima , odlican je . Admin Panel i kompletne opcije dodavanja i upravljanja sajtom . Mislio sam da ne valja taj Av Script , ali nisam pozalio . Stvarno je odlican!

1 Like