Zna netko vlasnika domene sport.hr?

Fizička je osoba u pitanju, pa whois podatci nisu javno dostupni. Domena je godinama neaktivna, pa bi je vlasnik možda i prodao. Ja bi je kupio jer imam portal hrsport.hr kojeg bi prebacio tamo.

Ako je vlasnik netko s foruma ili poznaje vlasnika, može mi se javiti pa da se probamo dogovoriti oko cijene.

Vlasnik je index.hr

Fizicka osoba koja je mozda regovala domenu i bila nekad vlasnik domene je i vlasnik daretipovi.com sa tim da to nagadjam na androidu sam pa mi je sporo traziti detalje.

To misliš zato što je prije redirectala na index.hr ili zbog nekog drugog razloga?

Zato sto je dugo imala njihov analytics ID. Koriste ga index.hr, istrage.hr… isti ID je koristio i ovaj daretipovi pa je maket. Znaci ili indeks ili osoba bliska indeksu. Cimaj tog daretipovi i pitaj jel prodo domenu?

1 Like

Obzirom da je domena registrirana kod https://orbis.hr/ pokusaj kontaktirati korisnicku sluzbu, objasniti situaciju i mozda ti daju infomracije o vlasniku.
Mozda ce i odbiti zbog GDPRa, ali mozes pitati da tvoje podatke proslijede vlasniku

Poslao sam jucer email tom dare tipu pa ako ne odgovori cu i WhatsApp poruku.

Pitao sam CARNet i oni kažu da im posaljem pismeni i ovjereni zahtjev pa da ce ga razmotriti. Mogao bi i Orbisa kontaktirati…