Zvanično pušten u rad ExYu Cafe

Nakon dugog razmišljanja, mnogih odluka i preporuka, na ogroman zahtev
ljudi, došli smo do toga da je vreme da se otvori jedan Community Forum
vezan za bivšu Jugoslaviju.
Forum je zvanično pušten u rad, stoga hajde da napravimo jednu ozbiljnu zajednicu sa područja Balkana.

http://www.exyucafe.net

1 Like

Zar to već ne postoji u - http://kafic.net/?

Ne, mi smo bili ranije na drugom domenu, ali su ga tada davno hakovali jer je imao preko 500.000 clana.Napravili smo malo duzu pauzu i evo nas sada opet.tako da nadam se da ce se relativno brzo oporaviti ona stara forma sto je i bila.

Moja preporuka je da napraviš forum za Europsku uniju. Juge više nema!

Jeste da juge vise nema, ali stari clanovi znaju ko smo i kada smo postojali, tako da tema uvek ima na tu temu tako da videcemo kako ce se stvari odvijati vremenom.Sada je sve moderizovano pa se lako promeni i izmeni :slight_smile:

Zar jos ima zaludjenika za tu takozvanu jugu? Cista glupost

Koliko je tebi godina Apolone? :slight_smile:
Ako je 15 - savjet je da se uhvatiš drugih stvari., drugog posla
Ako je 50 - nisi se naučio pameti. :slight_smile:

Podržavam Predradnika što je napisao.

Dizajn je boli glava, doslovno.

1 Like

dizaj je ko novogodisnja jelka bole oci kada pogledas

2 Likeova

Imaš mu šta reći, nisam vidio gore dizajnirane stranice od tvojih odavno.

1 Like

Forumi su mrtvi, pogotovo generalni forumi.
I to već 5 godina min, otkad je facebooka i twittera.
Ljudima se jednostavno ne da na taj način razgovarati.

Slažem se, moj forum je polijednje dvije godine u drastičnom padu. Facebook je preuzeo sve.

E, pa vidiš ja sam više na ovom forumu nego na fejsu :smiley:
Al’ ■■■■ ga sve sa razlogom :smiley:

Slazem se, ipak svako se opredeli za nesto svoje :slight_smile: tako da sve ima svoje kad se nesto radi :frowning:
Sad, da su forumi ispali iz mode, pokazuje to sto sada neki pojedini forumi imaju po 600-700-800 pa cak i preko milion clana :slight_smile:

Imaju ali forumi koji imaju neku konkretnu,korisnu tematiku.U sklopu tih foruma najcesce se nalazi neki jak portal :wink:
Forumi za “druzenje” nemaju ama bas nikakvu sansu.

A jos kad u imenu domene imaju “yu” pa to je katastrofa, zar ste zaboravili ko je nosio tu zastavu sto je na vrhu tog smjesnog foruma? Sramota je da admini ovog foruma dopustaju ovdje srpsku propagandu

Mene čudi da dozvoljavaju prosipanje ovolike mržnje.

2 Likeova

Ljudi moji, jebena su vrimena iza nas. Teško će to izaći iz glave!!

Bilo bi bolje da si imao zahtjev ogromnog broja ljudi, jer od ogromnog zahtjeva malog broj ljudi bas nema neke koristi…

Pa sada, kako god bitno je da bude zabavno :slight_smile:

1 Like