Adnow jesu koga ovi kontaktirali za oglašavanje

Cenu za klik određujemo s obzirom na kapacitet oglašivača i prosečnu cenu u regionu. U Srbiji radimo već dugo, zato možemo ponuditi veći cpm, u Hrvatskoj smo krenuli tek pre par nedelja, u Nemačkoj tek ovog leta.
Za adult sajtove imamo mrežu adxxx.com, koja će uskoro proraditi. Ako ste zainteresovani, možete kontaktirati tehničku podršku putem mejla [email protected].

moji posetioci su vecinom iz srbije a za 800 klikova zarada je 8$ tako da ja ne vidim da imate razlicitu cenu… fino recite ljudima da je za sve 0,01 i to je to.

To ti je cena samo prvih par dana, kasnije spuste sve klikove na 0.01$, a razlog je što reklamiranje na tvom sajtu nije efikasno za njih.

Još jednom da ponovim:
Prema našim pravilima možemo smanjiti tarifu, ako nam reklamiranje na sajtu nije isplativo. Onda dajemo fiksnu tarifu od 0,01$ do 0,03$. Za muške i filmske sajtove obično nudimo odmah 0,01$ za klik.

Većina sajtova imaju tarifu Standart (cene, koje sam navela gore). Ali pazite, kad neki sajt ima samo 50-70% srpskog saobraćaja, to znači da ćete u proseku imati manje od 0,05$ za klik, jer su ostale zemlje regiona znatno manje plaćene.

1 Like

Ja sam zadovoljan i svakako preporučujem Adnow.

Da li dobivate redovito isplate? i u kojem iznosu se one kreću?

Ja nezanm zasto kod od banera nije kao kod svakog drugog vec je iz dva dijela i ja sam zato odustao

Isplate su za sada redovite ali …

prvih mjesec dana eCPM mi je konstantno bio između 0,20 i 0,40 $ da bi sad zadnjih par dana pao na 0,1 $.

Tako da nakon početnog oduševljenja moram priznati da bi ovaj Adnow mogao biti totalna pušiona :slight_smile:

Malo smo povećali cenu za klik iz Bosne, sad iznosi 0,015$. Takođe smo odredili cpc za Makedoniju – 0,02$ za klik.

@anja1 vidim da je krenula sa radom njihova mreža za Adult adxxx.com ali nema Balkana…

@Adnow Hoćete dodavati i balkanske zemlje u skorije vreme, jer na pristupnici ima samo par zemalja koje se mogu odabrati? I drugo pitanje ko ima strani sajt kako da se registruje? Hvala

Za sva pitanja kontaktirajte [email protected] (podrška govori samo engleski). Ta mreža je vezana za Adnow.com, za to je preporučujemo, ali to je drugi projekat, pa nismo upućeni u detalje.

Pozdrav,
zanima me zašto nisam dobio isplatu? Nakon 3 dana sam prešao prag za isplatu i imam sve podatke za isplatu podešene, ali isplatu nisam dobio…

Ni kod Google AdSense-a ne dobiješ pare odmah kad pređeš prag za isplatu nego određenog datuma kada je isplata.

Evo sad vidjeh, meni je isplata za razdoblje (19.10.2015 - 01.11.2015) bila danas. Također su i do sada sve isplate prošle OK.

U zadnje vrijeme i eCPM raste. Jučer 0.41 $, danas 0.56 $!

Pa kod googla piše kad dolazi i uvijek sam 22. u mjesecu na pošti :wink: Kod adnow-a piše kad će, ali ništa…

Stize uplata redovno petak popodne i kada ne predjes prag. Danas su samo naplatili proviziju prvi put

Da, ne znam zašto ta provizija kada na toj transakciji stoji da nema Fee, već je sama suma smanjena koja je uplaćena.

Nema nigdje koliko moze reklama po jednoj stranici

koliko hoces mozes da stavis

ako ste prešli prag za isplatu tek prošle sedmice (tako sam shvatila), to znači da ćete dobiti pare 13.11, jer plaćamo u petak za prethodnu sedmicu. Prošla isplata je bila 6.11 za period 26.10.-1.11.