[Tutorial] Izrada uspješne micro niche stranice

Igrao sam se malo internet detektiva i za minut sam ti pronasao sajt :slight_smile: samo onako kazem, interesovala me tematika

A mislim da nisi našao ovaj novi sajt na kojem trenutno radi, a za onaj o dronovima imam samo riječi hvale, ljepo i uredno!

Svaka cast,za ovo treba jako puno truda,a ja sam ocito lijen za tako nesto. Kao i skrt,jer da ja dajem 450 dolara samo za seo i onda jos recimo 100 dolara za clanke,a nisam 100 % siguran da ce mi se isplatit? Nema sanse. A sto je danas 100 ℅ po pitanju internet zarade ? Nista. Ja sam u gaming niche i tamo i ostajem. Seo radim iskljucivo sam, ulaganja u seo su mi nula kuna, jedino sto ponekad kupim kakvu wordpress temu.

Hvala,
svatko ima nesto svoje, bolje da je tako nego da svi isto deremo…
sretno

Da i ja vučem na onu foru da radim više stranica, ali s manje truda po pojedinoj. Ne sva jaja u istu korpu.

1 Like

Ante na pravom si putu i tvoj način razmišljanja je više nego ispravan. Kada dovedeš svoju stranicu do nivoa da zarađuje 500$ - 1000$ možeš je hladno staviti na https://empireflippers.com/ i prodat će se ko halva u roku nekoliko dana za 20-30 puta mjesečnu zaradu, znam iz iskustva. Uzmeš hladno 20K$ na uloženih par K i carski ponoviš proces. = )

Ne kažem da ovo trebaš da uradiš, ali uvijek je lijepo znati da postoji i ta opcija. :smiley:

@anteoff kako ide zarada?

$150 ovaj mjesec, kako je krenulo prva dva dana mislio sam bit ce i vise :wink: Nema veze, trenutno zarada nije najbitniji faktor, stranica je stara 50 dana i jedino sto je bitno je organska posjeta te pozicije u SERP-u.

10 keywordsa ( oko 300 mo/se svaki) sam ugurao na prvu stranicu, imam oko 80 posjeta s googlea dnevno… U svakom slucaju, napreduje vrlo dobro.

@Anteloff, koliko si sveukupno ulozio u tu stranicu ?

$2000…

I sto mislis,za koliko ces vratiti ulozeno i poceti zaradjivati,6 mjeseci ili vise ?

Imam par verzija, optimisticnija kaze da cu uz malo srece vratiti ulozeno vec u prosincu ove godine. Proizvod je takav da ce se masovno kupovati u Božićnoj sezoni darivanja (to ne kazem ja, vec americka gospodarska komora), tako da sve ovisi koliko cu dogurati u SERP-u do tad…

Pesimisticnija, na koju sam spreman i financijski i psihicki kaze da ce povrat investicije trajati jos 4 do 5 mjeseci. Dakle ukupno pola godine od pokretanja projekta.

Javim na kraj prosinca kako sam prosao.

3 Likeova

Jel porasla posjeta i zarada?

Naravno! Sutra kad budem na kompu postaviti cu screnshoot…

Ajde bas me zanima :slight_smile:

Ovo je zadnja slika koju cu postaviti, imam osjecaj da otkrivam previse informacija o sebi :wink:

3 Likeova

Sad si zamisli da si dropshipper, a ne amazon affiliate i ova zarada bi bila barem 4x veca.

Sto ono kazu imas zicu i znanja kako odraditi takve stranice pa ti preporucam da se fakat pozabavis s tim dropshippingom jer ces za isto vrijeme i iste investicije zaraditi barem duplo vise nego kao affiliate.

U svakom slucaju svaka cast i samo naprijed.

Okušat ću se u tome kad povratim ovu investiciju…
Ma nema tu neke žice, sve ide po šabloni… ako se pametno radi nema straha za uspjeh.

Hvala!!

SVaka cast, za 18 dana 235 dolara, skidam kapu, rodjen si za ovo i drz se ovoga :slight_smile:

Hvala, to je tek pocetak :wink: