[18+] Adult image hosting sa partnerskim programom (affiliate) <from zero to hero>

ali prilagodjavanje je neko osnovno pravilo, isto kao sto hejtuju komunizam, jednostavno znas koja su pravila, neces glumiti Che Gevaru u komunizmu, sredjen smiren sistem ako hoces da se boris za prava kitova ides u USA, ne drmas sistem, isto i u USA, gledas koja su pravila , kao kada dodjes ovde na forum, prvo pogledas pravila domacina, pa onda pises , u USA taj americki san je najlakse ostvariti jer ljudi kupuju po navici imaju generalno kesha , banke dele kredite kao bombone kesh se vrti stalno , jednostavno ako zelis da uzmes pare USA je to mesto.

Nije problem prilagoditi se pravilima, ali kada ta pravila na izvršnom nivou vlasti ne sprovodiš onako kao što treba, e onda je to za nekoga problem za nekoga med i mlijeko. Ne postoji ustavno i zakonodavno sređena država, jer u svakoj državi postoji taj neki presedan, taj neki zakon koji je direktno suprotan od ustavnog i naravno ukoliko je neko dovoljno veći od tebe, ne postoji šansa da se boriš za to svoje pravo.
CloudFlare se borio za pravo privatnosti i izgubio. Glenn Greenwald se borio za pravo slobode govora na svom SUOSNIVAČKOM portalu i izgubio.
Pravila, zakoni i ustav se čitaju onako kako pojedincu odgovara, ne onako kako je zaista zamišljeno, te ukoliko nemaš dovoljno dubok džep, ne možeš se boriti za svoje pravo u USA, jer će taj protivnik sa milionom više uvijek da te pojede.

Prilagođavanje je osnovna osobina ljudi, ali prilagođavati se kako nekome odgovara, a ne kako treba je problem koji otvara mnoga pitanja.
Ja nemam problema sa prilagođavanjem, jer sam bukvalno kameleon za to. Ne odgovara mi trenutno stanje u mojoj državi? Super, ja sam i dalje tu, ali ne planiram da “sarađujem” sa njom sem na osnovnom nivou.

kako ti hendluješ dmca? imao si na prethodnim projektima neke peripetije?

btw. još nisam čuo da su nekome konkretno uzeli domenu, najdalje je otišao openload … i njima su vratili posle par dana :smiley:

Ako te nagazi neko jak U Srbiji ili Rusiji ili bilo gde mislis da ces bolje proci ? Poenta je da ako ti je cilj samo kesh, ne postoji bolje mesto od USA za poslovanje , za poslovanje preduzetnika sa svim manama koje taj sistem ima .

Koristio sam imgur API , prvo embedujem slike , ne stoje na mom serveru a drugo i vaznije, Imgur sam brise nemas veze sa time, samo ti jave, e dobili smo prituzbu mi smo obrisali sve je ok

3 Likeova