Adcash Iskustva

Pozdrav, nadam se da nisam fulao temu,a ako jesam nek admini premjeste.

Na forumu sam citao dosta o ad cash ali postovi su od ranijih godins, nisam nasao bas nesta previse sta se desavalo u 2020 i trenutno sa adcash.

Ubacio sam na sajt prije par dana, imao sam nativve media reklame, sajt broji 4-8k pregleda dnevno… zarada je bila 1-2e i nisam se zalio…

Slucajno sam “naletio” na adcash pa sam ubacio na sajt.

Za 2k pregleda sam zaradio 3e… sad vec zarada ide i do 4-5e na dan… pa me zanima jel neko koristi ovo ili je scam…

Treba 25e za podizanje, nisam ni citao koji su platni procesori, jel neko imao kakvo iskustvo dali isplacuju uredno i na koji nacin.

Sajt je sa tematikom ljubavnih zena,razne price i textovi za “napaljene” muskarce.

Kakve su im reklame?

nemam pojma, to su popunderi, koristim i adnow ali ovi deru, sajt je nov, tako da ovo je stvarno dobro, pa me interesuje da vidim jel se djabe radujem il je stvarno dobro.

Odakle ti dolazi posjeta ?

Društvene mreže ili organski ?

Ako dijeliš objave na fb možeš dobiti ban domene zbog ti reklama

30% organski ostalo fb/instagram

2 objave na dan u grupi od 20k + napaljeni ljud sto dijele oni…

sa organskom se mozes pozdraviti uz popounder reklame. Ako su adult reklame također sa fb ban ide.

imam vec jedan slican sajt na drugoj domeni popunder + adnow + native oglase vec pola godine, nemam organske posjete, 30k dnevno pregleda, samo drustvebe mreze, reklame se vrte kao sto ti znas da ima adnow i native, za popunder nisam siguran ali i dalje me nije banovo fb…

Polako pred nama je :smiley:

nisam shvatio, šta si htio reći?

Google ne voli takve sajtove koji koriste popounder reklame. Tako da ćeš izgubiti pozicije na google-u.

ako svi u niši imaju popunder reklame (a u nekim nišama skoro svi sajtovi imaju popunder reklame) onda niko ne gubi pozicije (provjereno) :smiley:

jasno mi je, nisam strucnjak, jednostavno sam ubacio popunder i to je to… sajt se vrti… tema je bila iskustvo sa adcash dali je neko u skorije vrijeme vrsio isplatu od njih, jer stvarno je “nemoguce” za tako malo posjeta dobar iznos, osim da ne bude na kraju kad treba da isplate ban.

Moj sajt nije xxx ili nesto slicno, jednostavno tematika ako si usamljen, usamljena ima ta i ta osoba slobodna trazi muskarce/zene… ne znam dali to se svrstava u nesto sto fb ne voli, ali šola godine mi je proslo u dobroj zaradi :smiley: Malo online prodaja, malo sajtovi i skupi se solidan iznos.

Ne znam koliko ima smisla da porediš sa nativemedia ili adnow jer nije ista vrsta reklame.

Adcash nije skam, koristio sam ga prije 4-5 godina,uredno su placali.

i ja sam ih koristio prije 4 godine, bili su ok

Po svemu sudeći izgleda da ga nije niko skoro koristio, tako da nam javi kako si prošao kada si skupio prvu isplatu.

Nakon 4 dana koristenja adcash testirao sam u sklopu sa drugim reklamama:

Adcash+adnow = 1.6e adcash adnow 0.8 (3k posjeta)
Adcash+juiceads= 1.8e adcash juiceads 0.9(3.8k posjeta)
Adcash + native media= 1.5e nativemedia 0.7e (4k posjeta)

Adcash (ostale su juiceads reklame na sajtu, ali u postovima samo adcash stavio)

Zarada 4e na 4k posjeta.

i to je plafon za tu posjetu, koliko se sjećam uvijek je tako nekako bilo, 1 e na 1k posjeta … je li domaća ili strana posjeta?