Adcash Iskustva

I ja sam ih na domacu ubacio nekako mi previse dobro ovo izgleda da bi bilo istinito​:rofl::rofl::rofl:

Jedino da popunder ne sjebe sajt.

Doduse na manji sam ih stavio nema od jutros ni 200 posjeta a zaradjeno 0.5e haha…

1 Like

imam jednu caku da zaobiđem google reviewere, oko 16og cu nesto pokusati pa ako bude radilo pišem ovdje haha

1 Like

Vazi ja ovakve reklame nisam nikad drzao. Ali vjerovatno ce uticati s obzirom da samo i organsku imam.

Ovi mi nerealno placaju, koje procesore za isplatu podrzavaju, ako se sjecas?

1 Like

meni je stizalo na paypal koliko se sjećam … a koliko vidim imaju svašta

https://support.adcash.com/en/articles/223-payments

Payment methods

You can choose from the following payment methods:

  • Bank wire transfer
  • PayPal
  • Payoneer
  • Skrill
  • Webmoney
  • Bitcoin

btw. probaj i propellerads popundere

1 Like

propeller ads probao i ni blizu zarada, prakticki nerealno koliko dobro placaju.

70% je domaca posjeta i kao sto si rekao tu je negdje 1k pregleda 1e… Do kad ce ovo trajati vidjet cemo, i za isplatu kad podignem(ako podignem) javim

2 Likeova

kakvi su cpmovi na adcash popunderima za domaću publiku?

ako je bolje od ovoga da se odmah prešaltam na adcash

Jesu bar po ovom za sada kod mene je 1.5…ali ne mogu revelantan biti jer sam ih tek sinoc stavio. Ako ovako ostane predobro.

1 Like

od 1 do 1.7 je kod mene, sajt je “testni”, na pravi sajt jos nisam ih stavio dok ne vidim isplatu.

1 Like

Koje reklame koristite?

Popunder samo, ima jos nekih koje nudi adcash ali nisam ubacivao, samo popunder… koliko je dobro strah me da ne upropastim pricajuci, moguce da do prve isplate(25e) smanje cpm ili posle isplate, za sad nisam nasao bolju zaradu za sajt koji broji male posjete(sve sa facebook)

Dobro je ako prolazi na fb bez bana. Kada je isplata, jesi li blizu?

Za mjesec mart uredno danas isplaceno, isplata 25e leglo je 23e uz obrazlozenje na email da je bio “dupli trafik” sto predpostavljaju da sam to ja ucinio(ali nisam), uglavnom jutros zatrazio zahtjev leglo posle par sati.

2 Likeova

Ipak ostavi te ako ti je domaca :joy: :joy:

1 Like

vidjet cemo za mjesec april dali ce isplatit sve, posto ce biti mnogo veci iznos

Ma isplatit ce…No meni nije bas veliki rpm na vecem sajtu, na ovim manjim je ok od 0.8e do 1e
Na vecem je 0.34

nisam jos na glavni ni probao, ovdje mi je cpc prosjek 1.4 zadnjih 6 dana

ja sam razočaran u adcash, znaci imam posjete, sve, imam i onaj za automatski, popundere sam maknuo jer ništa dobio nisam… ne razumijem kako to funkcionira RPM 0.72eura, a earning 00.00eura… kako to uopce funkcionira

1 Like

kod mene za 1000 unikatnih usera RPM 4.8e,zarada 4.2e(ako su zemlje evrope a ne sa balkana onda mnogo veca zarada)
Meni su vec isplatili jednom, ovdje vec imam solidan iznos tako da ako to sve isplatim ili ne isplatim javit cu

1 Like

Ovo je top. Koji im je limit mjesecnih poajeta

I ja sam testirao danas. Užas!
Popunder = na 1000 unikatnih usera RPM 0.37 EUR, zarada 0.37 EUR
Adult, domaća posjeta 100% sa Google-a.