Adcash Iskustva

Jedan dani predobri drugi padnu, koliko sam ja primjetio…Ali opet kad pogledam na native da imam rpm 0.002 ovo je zlatno.

u mene je sve sa drustvenih mreza, instagram, twitter i facebook.

kako ide sa adcashom kakva je situacija

Kod mene zadnja 4 dana bezve…CPM neece da predje 0.5 ali eto opet su bolji od native i slicni sranja gdje je cpm 0.000005

Evo za danas…

ovih vise popundera je za kolegicu sa foruma za njen sajt kreirano.
Moja zarada 41e

2 Likeova

Jel imao neko problem kod ovih sa isplatom. Prosle sedmice sam zatrazio isplatu nikad nisu poslali stoji na pendindgu. Pisalo da ce 10 maja izvrsiti odnosno danas, danas otvorim pise 10 juna hahahahah

meni su prvu isplatu u par sati odradili, sad na iznos 100+ e su mi rekli podnosis zahtjev od 1 do 10 datuma u mjeseccu i cekas 30 dana
ako si 1 maja podnio za april, isplata ce biti 10 juna.

Da i meni rekose to net30 dana…glupost

Koristio sam ih godinama u proslosti dok su bili dosta bolji sto se zarade tice, definitivno postena i proverena firma, ali rade na osnovu te Net30 isplate tako da to nije nista novo, pre su vecine mreza tako radile.

Još je tako, neki su čak NET45/60/75.

ako nekad budete isplaćivali +500$, mislim da sa podrškom možete srediti da vam češće isplaćuju … jbga kolko para tolko muzike

Kako stojite sa adcashom zadnjih 10 dana? Kod mene katastrofa rpm do 0.10 max

Razmisljam ih izbaciti

kod mene varira od 0.28 do 0.37

Trenutno je 0.30

evo jedan update:

20 dana sam testirao postavku kodova u textu i oglasa koji se nude u adcash… po mojoj statistici na sajtu tacno za isti broj posjeta iz istih zemalja(ne pitajte kako znam da je iz istih zemalja isti broj bio svih 20 dana :D) utice gdje se kod postavi u textu… zadnjih 5 dana rpm 0.57 konstantno, za vrijeme testiranja od 0.05 do 0.47

2 Likeova

morao sam privremeno iskljuciti mgid koji se nalazio na sajtu…

Moze li se AdCash kombinovati sa Adsense?

me znam, nemam vise adsense od kad imam mgid, adcash i jos neku reklamu… bolje placaju

1 Like

Ja imam na adsense RPM $0.44 sto za domacu publiku nije lose, jel da? :sweat_smile:

za balkan nije lose :slight_smile:
za srbiju bude 0.27e
za bih 0.30e
za hrvatsku 0.50e

ali zadnjih 5 dana za sve zemlje je 0.5e cisto balkan…
dok ista tema sajta za strano trziste duplo u nekim zemljama :slight_smile:

1 Like

A nisi automatic pustio ono max pop? Meni je lose bilo bas smarajuce reklame a od native mi bila razlika 0.2-0.3 i onda sam native stavio trenutno