Adcash Iskustva

ne, nisam automatik iako pise da ne najveca zarada na njemu, one ostale reklame testirao… mislio sam da se link treba postaviti bilo gdje jer su popunderi, medjutim meni se pokazalo da ipak utice gdje link postavis u textu🤔

1 Like

Adcash nema samo popundere, vec sve vrste reklama. Da li je neko probao njihove ostale vrste reklama?

zavisi odakle ti je publika

koristio ih prije 8-9 godina … tada su bili dobri, rpmovi na njihovim popunderima su se mogli porediti sa popcashom, popadsom a rpc na native oglasima se mogao mjeriti sa mgidom i steepto, ako nije bio i veci … ako se dobro sjecam mislim da su bili neki ne bas jednostavni uslovi da se upadne u mrezu … i cini mi se da je kod adcasha i kod adsterre bilo nekih egzoticnih ad formata koji su donosili dosta konverzija ali bilo je to davno … uglavnom, bili su stabilni, rateovi nisu puno oscilirali … koliko vidim traju i dan danas …

u to vrijeme sam na sajtovima imao adsense oglase paraleleno sa adcashom i sklonio sam adcash samo zato sto sam od adsensea dobio upozorenje da se na stranici prikazuju neprikladne slike i oglasi i da se na tim stranicama ne smiju prikazivati adsense reklame … znaci adcash native oglasi su im smetali … i prije toga su mi na adcash native widgetima bile iskljucene adult reklame ali opet se svasta prikazivalo

probaj i adsterru, ne znam kakve formate oglasa sada nude ali ja sam popundere njihove rokao, isto tako prije 8-9 godina … isto tako dobio upozorenje da se virusi prikazuju na stranici pa sam ih sklonio ali su rateovi bili spicoka … vjerujem da su sad advertisere doveli u red, mislim da danas skoro sve mreze advertising kampanje provlace kroz google safebrowsing … ugl probaj

sta se sad prikazuje ne znam, ali probaj

1 Like

MonadPlug - katastrofa
Screenshot_1