Adnow vasa iskustva?

Neka postavi reklame za FIFA Coinse, sigurno će bolje rezultate imati :joy:

1 Like

Reklame koje stavljam imaju sportske dakle za Luku Modrića, ne znam jesil upratio isto tako sam rekao da je i 40% posjete sa FB grupa i FB stranica.
Ljudi gledajte malo drugačije, samo gledate kako skriviti nešto na nekoga, ja vama ovdje govorim kako su ljudi prevarili nekoga time što su mu govorili da navlači posjetu i na kraju ne žele da mu odgovore na poruku dakle to je čista prevara, a vi meni govorite odakle ja dovodim publiku, stvarno smo nevjerovatan narod…

Samo preko ticketa sam pisao drugar

Pa platili su za klikove, nisu oni krivi sto klikova nije bilo… Nisu oni za sportsku stranicu… cak stavise, losi su za to… ali su najjaci za generalno sajtove sa vijestima i zabavom

Pisao sam ti u pp drugar

Dobar dan svima! :slight_smile:

Kao prvo želim da upoznam one koji nisu znali, sa našim radnim vremenom.
Radimo kao i sve firme, od ponedeljka do petka, od 8 do 16 časova. VIKENDOM NE RADIMO, i vrlo je moguće da u toku subote i nedelje nećete dobiti željen odgovor u roku od pola sata-sat kao inače što je slučaj.
Maksimalno se trudim da ispoštujem svačije dragocjeno vrijeme i da odgovorim u najkraćem mogućem roku! Izvinjavam se ako to nekad ne uspjevam, jer ljudi smo i ne uspijevamo sve da stižemo, koliko god da se trudili!

Konkretno što se tiče ovog slučaja, tj. prve poruke gospodina, odnosno konstatacije, moj odgovor ste jutros dobili i predlažem Vam da korigujete pozicije na kojima su reklame trenutno postavljene. To bi moglo znatno da utiče na statistiku! ALI, jako je bitno da i trafik koji nam dajete bude maksimalno kvalitetan!

Za sva ostala pitanja ili nedoumice, možete da mi se javite u tiketima ili putem email-a: [email protected]

Srdačan pozdrav,
Jovana

1 Like

Veliki pozdrav,moze li neko pomoci,desava mi se ovo da mi fejs blokira svaku objavu sa bloggera

Pozdrav da li se moze menjati cena cpc,sada je bas mala

Poštovanje,

Molim Vas, da mi se javite u tiketima pa ćemo riješiti problem sa cijenom!

Hvala,

U zdravlje Simeon,

Oprosti što ovako upadam,
Kako sam skužio kroz priču , koristio si ili i dalje koristiš AdNow,
Možes mi reci , kada oni vrše isplate ?

Hvala

Best Regards

msm da moze na paypal, ja trenutno isplacujem na firmu preko deviznog. Msm cetvrtkom da idu isplate. Klikni na onu brojku gdje zarada pa ces uci u opcije da namjestis, posve je jednostavno

1 Like

Na Adnow sam uplatio 50 eura da malo izreklamiram jedan novi sajt, ali kod njih je u poslednje vreme nemoguće radite reklamiranje, jer odbijaju bukvalno svaku reklamu.

Postavim reklamu za tekst koji je o tigrovima , znači o životinjama, a oni mi napišu da ovakav saržaj nije dozvoljen zbog nestabilne situacije u svetu, ili neki drugi razlog koji nema veze s mozgom.


Upravo sam saznao razlog zbog kojeg mi Adnow odbija reklame i on je više nego neverovatan. Na mom sajtu postoji jedan članak u kome se govori o slovu Z :joy: Napominjem da taj članak nema nikakve veze sa trenutnom situacijom u Ukrajini, niti na bilo koji način veliča Rusiju, Putina, ma nema veze sa tom temom, samo je problem slovo Z. Sem toga, taj članak uopšte nije bio predmet reklamiranja na njihovoj platformi, niti sam im ikada slao zahtev za reklamiranje tog članka.

E oni sada traže da ili obrišem ili prepravim taj članak da bih mogao da pustim reklamu o mada faking tigru. Ne znam samo sa kojim pravom od mene zahtevaju da brišem članke sa sajta, kada nemaju funkciju urednika niti bilo koju drugu na mom sajtu.

Naravno zahtevao sam povrat novca, a za dalje ćemo da vidimo.

Zar ti nije bolje da reklamiraš na google ads? Pretpostavljam da će više ljudi videti tvoju reklamu

2 Likeova

Ma jeste, nego ja tako volim da se reklamiram na nekoliko različitih platformi i uvek pogodim neku gde će da bude neki problem, ali ovo što oni sada od mene traže nije u redu i nema veze sa životom.

1 Like

Ja sam ih nekada koristio ( publisher) u početku kada su stigli u ova naša balkanska područja i bili su super. Međutim posle 2 godine korištenja cena klika je pala a narod se zasitio takvih oglasa pa sam ih ukinuo.Danas ne znam kakva je situacija ali mi se ne sviđaju oglasi koje serviraju brateee gadni su im do bola

1 Like

Znam, gliste, crvi i ostala sluzava stvorenja :worm: :snake: :sauropod:

Koji preporucujete popunder za web sajt, pored adnow reklama?

Pa s pravom da oni odlucuju da li ce pustit tvoju reklamu ili ne haha

Ma brate slobodno mogu oni da odlučuju, meni ni iz džepa ni u džep, barem oglašivačih platformi ima mali milon, mogu da se oglašavam na milijardu drugih mesta. Mada ne sumnjam da ima mentola kojima oglašivačke mreže tipa adnow diktiraju i uređuju kakav će sadržaj da imaju na svom sajtu i kada im kažu da izbrišu pola sadržaja sa sajta oni to i urade. Ja plaćam reklame svojim novcem, pa prema tome mogu da biram gde ću da se oglašavam i pod kojim uslovima.

1 Like

Pa isto tako kako ti odlucujes dal ces radit s njima, tako i oni odlucuju dal hoce radit s tobom