Adnow vasa iskustva?

Dobar dan svima,

Ja sam predstavnik medjunarodne reklamne kompanije AdNow.
Potrudiću se da Vam maksimalno pomognem sa reklama i svim drugim pitanjima, vezanim za AdNow kompaniju.

Ako imate neka pitanja ili probleme, slobodno se javite!
Od danas ću biti aktivna i ovde, tako da, bićemo u vezi!

Prijatan dan :slight_smile:

1 Like

Mozda bi admin mogao otvoriti novu temu posvecenu adnow-u, a ja bih mogao dobiti cpc od 0.03$ s obzirom koliko vas reklamiram ovdje haha

S obzirom da sam ja nova na ovom forumu, kažite mi, kako bih mogla da stupim u kontakt s adminom?

Haha, što se tiče CPC od 0.3$ se možemo dogovoriti u tiketima. :slight_smile:

@steelmaiden Evo pa ti odluci

1 Like

Ja bi bio zadovoljan i sa 0,02 :slight_smile: i ja sam vas reklamirao ovde…

Svakako ćemo o tome da porazgovaramo u privatnom četu. :slightly_smiling_face:

Ja sam vam pisao i dogovorili se oko fiksnog CPM-a medjutim nikad ga niste postavili.

Kažite mi, molim Vas, o kojem se sajtu radi?
To je sigurno neki nesporazum.

Napokon sam dobio neko konkretno povecanje CPC-a sada to vec malo bolje izgleda. Za svaku pohvalu suport i brzina odgovara.

1 Like

Koliki ti je cpc sad?

Trenutno sam na 0,02 nije jos na nivou kakav imam na drugim stranicama ali za news sajt star 3 mjeseca i za moj hobi je za sada ok, nadam se kad prodje ova korona da cu se ija malo vise zadati na sajtu pa mozda bude i jos koji cent.

@Adnow Pozdrav. Poslao sam vam privatnu poruku

1 Like

Veliki pozdrav svima, vidim da svi pa ajde što da i ja ne napišem svoj komentar…
Ubacio sam adnow na svoj sajt prije nekih 5-6 dana i počeo sam dovoditi preglede ( u pitanju je sportski sajt ) te je bilo na dnevnom nivou nekih 30-35.000 pregleda, gdje je zarada na dnevnom nivou bila oko 1.5€ na taj broj pregleda, što je izuzetno malo. Nakon što sam uvidio da je baš slab CPC javio sam im se da pokušam dogovoriti bilo kakvo poboljšanje, tj bilo kakav vid fiksnog cpca ( jer od ovog trenutnog ne može gore ) te nakon čega dobijam odgovor u vrlo kratkom roku da je potrebno da sačekam 3 dana, te da ta tri dana šaljem posjetu da bi oni vidjeli statistiku i ponudili mi fiksnu cijenu koju oni mogu dati za takvu posjetu koju ja šaljem.
Treći dan je poslao, napisao sam im poruku, i odjednom ADNOW postaje stranica koja od veoma brzih odgovora, postaje stranica koja mi već 3 dana nije odgovorila na poruku.

Ne kažem ništa, možda treba da čekam još više za odgovor, ali eto ovo je neko moje viđenje njihove stranice da to što rade nije OK.

Sretno vam sa ADNOW :slight_smile:

Koliki ti je ctr% koliko si impresija imao

Radio sam ova 3 dana, u ta 3 dana ukupni CTR je bio 0.67% a broj impresija je bio 33.500 ( veoma malo zar ne )
Naime, nisam dao maks dovođenja publike a mogao sam baš jer sam bio skeptičan u vezi njih, toliko su brzo odgovarali kad su mi govorili da samo dovodim i dovidim preglede, a onda kad je prošao treći dan i kad su trebali dati svoju ponudu fiksnog CPCA, poruke nema danima niti će je ikako biti vjerovatno, tako da ADNOW NIKAKO!

Mozda ti i traffic ne valja… Meni placaju cetiri puta vise nego google

Znaš kako drug iskreno ne bih rekao da je do traffica, traffic je 60% IG, 40% FB i radio sam baš baš baš dugo sa adsensom, tako da znam kako i šta ide najbolje ako me razumiješ.
Mada nije ovdje toliko riječ o plaćanju, ovdje je riječ o neprofesionalizmu i iskorištavanju sa njihove strane a potom ne odgovaranje na poruke. :slight_smile:

Da im nisi mozda odgovorio direkt preko emaila umjesto preko tiketa?

Nije problem u AdNow-u, već u tvojoj publici tj. pogrešnim reklamama koje im sortiraš. Korisnike koje dovučeš sa Sportolog-a ne zanimaju reklame o venama, čajevima i kremama koje se najčešće pojavljuju na AdNow reklamama.

1 Like

Jos uzmi u obzir ako dovodi vecinu sa instagrama to je mlada publika… na one adnow reklame kliktaju penzioneri i ovi sto hoce vecu kitu :smiley:

1 Like