Adnow vasa iskustva?

Negdje sam procitao na forumu da li ovdje ili negdje drugo, zaboravio sam sad, da se ljudima koji su maknuli adnow povecao ctr na adsensu kao i zarada da li je to istina?

pa koja budala moze staviti adnow na isti sajt di ima adsense, nikada ama nikada nestavljati druge reklame, sve ove reklame ljudi nebi nikada uzeli da im google nije banirao racun, tj. nemaju drugog izbora…

3 Likeova

Jel zna neko zbog cega se adnow reklame ne prikazuju u Chrome browseru, a isto tako ni u novome Microsoft Edge browseru ? Nije ni cudo da slabo zaradim kad ih pola korisnika ne vidi.

tacno ja sam ih drzao samo radi 18+ da adsense dozvoljava ne bih pomislio na ovakva sranja

Meni se prikazuju u Chrome browseru

Bio je problem u caching pluginu.

I vratim ponovo etarget i zamislite na 60k prikaza 2 klika :smiley: ha ha ludilo pa ima li i jedan normalan oglasivac sta je ovo

Izgleda da nema… ja sam pre koristio bidvertiser i nisam bio zadovoljan zato sto su malo placali mada je za to vreme bidvertiser daleko vise placao od adcash i adnow sada… Sad neki kazu da su im upravo bidvertiser oglasi unistili sajt trojancem…
Inace stigla mi poruka od bidvertise da je od sada minimalni limit za isplatu 10$ sto je super ali dzabe ako imaju krs oglase u mrezi .

Izgleda da za adsense ne postoji prava alternativa. Ali nikako da to netko shvati i napravi pravu mrezu. Mgid i adcenter imaju malware i phishing, vidim sad i bidvertiser,etarget je sranje,kao i adnow. Adbuka je propala odavno. Tako da za nase posrucje izgleda da osim adsensr nista drugo ne postoji.

Izgleda da za adsense ne postoji prava alternativa. Ali nikako da to
netko shvati i napravi pravu mrezu. Mgid i adcenter imaju malware i
phishing, vidim sad i bidvertiser,etarget je sranje,kao i adnow. Adbuka
je propala odavno. Tako da za nase posrucje izgleda da osim adsensr
nista drugo ne postoji.

I ja isto ne mogu da verujem, uvek je bilo da adsense bolje placa od ostalih ali su pre i ostali dobro placali, ovo sad je katastrofa ziva…

Hajde ljudi da se udruzimo da napravimo oglasnu mrezu :smile:

1 Like

adsense PLAĆA za razliku od ostalih, dok ne probjau ostale svi seru po adsensu al definitivno nemaju konkurencije, nazalost zbog samog ponasanja balkanaca koji traze nacin kako prevariti pa makar za jedan klik slabo se moze zaraditi od adsensa na balkanu.

Nas mentalitet je uvijek takav daj da zajebem pa makar i 20 centi neposteno, e pa tom politikom smo se doveli do mizernih cijena adsensa na balkanu.

Google se ne moze prevariti prije ili kasnije ce vas otkriti. Vjerovatno ce se i u buducnosti pojavljivati nove agencije adnow samo pod drugim imenima al sve ce se svodit na isto prvih mjesec dva perfekt a onda propast i krađa. Ja sam u prvih mjesec dana zaradjivao vise na adnow nego na adsense.

Nazalost ako vas banuju s adsensa onda je tesko, bolje ugasit stranicu ;)))

Ma adsense ne mozes prevariti ni za 20 centi… Adsense za balkan nikad nije dobro placan , a sada je katastrofa ali nisu cene zbog toga niske , danas i onaj ciganin sto krpri serpe i lonce moze da se oglasava na adsense i stavljaju niske cene i njima to odgovara, pre su mogle samo jake balkanske firme :smile:

Po meni je fejs unistio adsense. Jer vecina ce radije uplatiti 50 eura u reklamu na fejsu i dobiti ciljanu publiku nego u adsense

Pozdrav svima!
imamo novu verziju sajta adnow.com, sad radi samo na engleskom. U toku nedelje će proraditi i lokalne verzije :slight_smile:

A da ispostujete i da isplatite narod??

hahahahahahha cuj ovi prevaranata
NOSITE SE I VI I VASE VERZIJE LOPOVI

@Zdenga Znam za vašu situaciju, novac ćemo uskoro poslati na payoneer, jer drugačije nismo uspeli da vam uplatimo
@limenka2014 Kako smo vas prevarili stvarno ne mogu da shvatim. Nekad ste dobili manju cenu klika, ali to je do kvaliteta vašeg saobraćaja. Plaćamo manje nego adsense, ali neki webmasteri imaju eCPM preko 0,5$, ponekad čak i preko 1$ (to je u slučaju kad je ctr visok)

hahahahhahaha kako da ne dajete po kliku cak i po 0.0001$
SMIJESNI STE I SVAKO KO SE UVJERI U TO OTKACI VAS NAKON 10DANA CIM SMANJITE CIJENU KLIKA.

ali ne da mi se raspravljati s vama vidio sam o cemu se radi…

hahaha, toliko stvarno ne plaćamo, najmanja cena klika nam je znatno veća, tu cenu imaju uglavnom cheateri sa puno lažnjih klikova

I statistika im nije realna , nista ne valja. Ja sam dugo lutao sto se tice oglasa i nasao sam alternativu, to je PopCash . Stavrno su realni, tacni, minimum za isplatu je 10 dolara, kada zatrazite isplatu za manje od 24h ce te biti isplaceni. Preporucujem PopCash svima.