Adnow vasa iskustva?

Jel moze neko da mi objasni zašto je meni CPC pao toliko?
Da je na jednom ili dva sajta ovaj pad, pa da razumem da nešto nije ok s ta dva sajta, ali na svim, nekako mi ne ide.

Posalji ticket odma, objasni problem…

@Torpedo, jesam, jos pre nedelju i vise dana, mada, tesko da ce da odgovore, uzimajuci u obzir trenutnu situaciju sa virusom.

Jel’ neko imao problema oko isplate na PayPal?

Kod mene drug ima problema sa isplatom na pendingu je vise od 10 dana isplata za to vrijeme ja imao 2 isplate normalno. Mislim da je problem sa paypallom.
Posalji ticket na support odgovore u roku 24h osim danima vikenda.

Isto od prošlog petka problem. Pa mi u ponedeljak odgovorili biće narednih dana. Videćemo sutra kako će biti.

Pisao sam PayPalu, pregledali moj racun kazu sve uredno. I rekli su da se mreza ‘Adnow’ javi da se to rijesi. Ja im napisao sto mi je i paypal podrska napisala a oni kao ne mogu s njima ustupit u kontak. Cista glupost… Ova im poruka dolazi kad uplacuju novac ‘ Sorry, this payment can’t be completed due to regulations.’

Na paypal isplacujes ili?

Da. Stoji mi na adnow da se čeka na isplatu. Videćemo da li će rešiti to sutra jer je petak dan za isplatu. U ponedeljak sam ih cimao pa ćemo videti da li će sutra biti.

Meni za sada 4 puta isplate svakog ponedeljka zadnje 4 sedmice, ne znam odkud ti to za petak.

Piše im na sajtu da su petkom. I rekoše mi preko tiketa da će kao biti u petak. Prvi put isplaćujem preko njih, samo iznosim svoje iskustvo.

Evo sta izbacuje na Adnow. I prije davno sam na drugi paypal isplaćivao, prolazilo je…
Sad dodam novi svoj, i kao problemi al imao sam od NativeMedia isplate uredno sve… I jos nekih mreza.

Evo kod mene da vidiš. Isto nikad problem sa Nativ media.

Pa tako i meni bude i onda odbiju. I te gore navedene probleme izbacuje. Al sacekat ću još par dana da vidim bas.

Probaj sa isplatom na deviyni

Koliko treba za wire racun skupiti za isplatu ??

Evo druže da javim. Upravo legle pare na pp.

Super, bas mi je drago :smiley:

Ajde, plaćam piće nije mi ni do čega. :wink:

Plaćam i ja… Napokon je prošla isplata.