Adsense isplata kasni?

Ima li tko od vas problema s kašnjenjem adsense isplate??? :slight_smile:

1 Like

Meni. Kasne oko 6 minuta sa isplatom.

3 Likeova

E jeste dosadni u picku materinu…
Tamo 25tog pisite ako vam kasni a ne 21…
23eg idi u banku i bit ce…
Smarate majke mi sa ovakvim postovima…

[email protected]
16:29

Evo sad su uplatili znaci 8 minuta su kasnili. Sve lošije i lošije…

4 Likeova

ja razumijem da ljudi placaju racune, da im dosta toga zavisi od te isplate ali da se svakog 21og otvaraju ovakve teme stvarno vise prelazi sve granice, pa koristite pretragu “adsense kašnjenje” valjda nađete nešto … uostalom ako su računi u pitanju ili hosting ili nesto trece pa moze sacekati valjda 2-3 dana … ja sam kasnio 3 dana sa plaćanjem hostinga jer mi kartica nije bila aktivirana pa se sve dogovori jebem mu zivot vise

2 Likeova

hahaahahh ne mogu da vjerujem :smiley:

A ne znam kako ostalim ali meni uvijek ide 22-og…

i meni je islo dok sam radio godinu dana uvijek 21-22og … zadnji put je kasnilo mjesec dana prije godinu dana ali to je bio blackhat hahaha nikad nije ni stiglo

Dobro dok maloj menga ne kasni…e to je već onda problem, lako za pare…

4 Likeova

Pa svaki mjesec jedno te isto.

A haj’te vi meni objasnite ovo o balkanu se radi…

Balkan isto

Meni jucer 0,10, a danas nevjerovatni 0,37 rpm13 ahahahahaha sta se desava, ko nas ovo casti :smiley:

Cpc također 0,10

Valjda ce sada vise potvrdjivati naloge :stuck_out_tongue:

Opet isti problemi, ima tko od vas problema s kašnjenjem Adsense zarade? :slight_smile:

pa cekaj tek je 21… :smiley:

interesuje me posto nemam iskustva sa adsense jel vrijedi uopste pokretati stranicu za ovaj nacin zarade na balkanu, ima li sta od tog ili slabo? imam priliku da uzmem domenu oko $500 bi me kostala nisa zdravlje , stara 10+ godina ali je istekla i nema sad nikakvog sadrzaja, domena i dalje rangira oko 700 rijeci na google hr,ba,rs,us… razmisljam da uposlim nekog da je izgradi i da ulozim u kvalitetne clanke… koliko su prosjecne zarade kod vas i koliko imate traffica na stranicama

ja sam razmisljao kao ti, poceo sam sa internetom zaradom prije dvije godine

moje misljenje je da, generalno se nase posjete lose konvertuju … zato svi rade senzacionalne/bombasticne vijesti, gdje mogu dobiti hrpu posjete i zaradice iole nesto normalno

dvije su opcije najbolje, imati hrpu fb lajkova pa njima servirati senzacionalne vijesti

ili

imati hrpu fb lajkova i njima servirati relevantan sadrzaj

SEO raditi sa adsenseom za domace posjete, mislim da nece ici

vremena moras izgubiti svakako, bilo da gradis fb stranice ili da gradis SEO

Spamate temu s postovima koji nemaju veze s kašnjenjem adsense isplate

mozes reci da postovi nemaju veze ali da spamamo e to ne mozes reci :smiley: