Adsense isplata kasni?

A ti postovi se svakako ponavljaju svakog 21. u mjesecu :wink:

CPC na slovenskom sajtu star 7 dana, adsense acc je frišak :smile:

Meni još nisu poslali tj nije mi ni mail došao ?

Jel se kome dešavalo da ovoliko kasni ?

ja sam dobio ban zadnji put kad mi je kasnilo :smiley:

šalim se, do prvog će isplatiti, ako ne isplate onda znači da su uzeli ručno da skeniraju saobraćaj ali ne brini ako nisi ništa varao isplatit će ti … neće sigurno ostati dužni

ručno? na svijetu je vise od 2mil. publisher-a…ti doista mislis da to ide rucno?

btw. meni je uvijek 22. u mjesecu ni dan vise-manje…barem je tako u zadnjih 4,5god

nadji drugu rijec za “manual” boli me k

Nisam ni znao da se moze varati ,uglavnom da se ne sikiram valjda ce ubrzo isplatiti :smiley:

kasni obicno dan dva, ali u mom slucaju je to bilo 22. u mjesecu… ako ces dobit bann biti ces obavijesten prije isplate ako nemas u gmail noreplay onda ce ti isplata stici nebitno 22. 23. 24. ugl. to sam htio reci

sta ce biti obavjesten haha kada popijes ban tek onda budes obavjesten da si banovan :smiley:

Ne vidim razlog zasto bi dobio ban,nikad pravila nisam prekrsio,a vec sam jednom isplatio 22 maja .Samo me cudi zasto kasne

Bann logicno ide prije isplate, citaj isplate… (zato sam napisao isplata) a obavijesten je pitem mail-a gdje pominju krsenje eco-systema zbog contenta, invalid traffica i sl. Blablablabla

Znam ja dobro pravila google ,kada te banuju to znate svi , na accountu pise Google is disabled nesto tako i sve sto ste zaradili pada u vodu :slight_smile:

Samo me cudi sto me jos nisu isplatili evo 30 septembar,al hajde :slight_smile:

Onda ti nešto nije uredu sa računom u banci, odi u banku i provjeri, i sam Google uvijek šalje poruku u mejlu da ako isplata ne legne u roku 5 dana da se javi u banku… U tebe je evo prošlo i 8…

provjeri je l’ “poplavio” status transakcije u payments

@ruin

Jeste poplavio je

@MuamerWP

U maju su mi poslali tacno 22 digao pare takodje u julu 22 digao pare,ali sam promjenio devizni racun u medjuvremenu.UniCredit mi je banka,otici cu do banke u ponedeljak pa da provjerim to.

ako je poplavilo onda je u redu, samo sacekaj da banka proknjizi … mozes otici da banke i pitaj ih ima li pending transakcija odnosno transakcija na cekanju … to treba da pise na izvodu … neke banke odmah daju pare pa kasnije proknjiže a neke daju pare tek kada proknjiže … nekad traje 2-3 dana a nekad 6 dana, ja sam 6 dana cekao raiffeisen da proknjizi, pare su dali odmah ali nisu proknjizili pa mi slali opomene lol :smiley:

@ruin “plavi” status transakcije nije baš indikacija da su pare legle, nekad poplavi a nema para na računu a nekad piše pending a pare budu na računu, to sam skontao kako sam instalirao Rajfajzenovu aplikaciju na mobitel od tad pratim situaciju i mogu vam reći ako je radni dan, 22. u mjesecu tačno u 08:05 ujutro mi pare budu na računu…

@MuamerWP

Posto vidim ti si ovde glavni baja oko adsensea ako se ne varam :grinning:,da te pitam mogu li google kontakirati putem email-a i kako im ide mail ?

Ovaj lik je meni pomogao u par navrata jasenko@adsense.com samo ne spominji odakle ti email. Ne vole da ih mnogo ljudi propitkuje …