Adsense isplata kasni?

Baš će se veseliti Jasenko. :slight_smile: Čudim ti se Komentar.
Blago rečeno, ne vjerujem da će odgovoriti na email. :o:

Hoće čoek pomoć. Meni jednom kada je kasnila isplata on mi dao iz lijevog džepa, pa sam mu vratio sutradan kada su legle pare.

nemoj to govorit nakačit će se ovi dežurni prevaranti i jasenko će se naljutiti :smiley:

2 Likeova

Bjezi ba mene nasli zajebavat kakav crni jasenko.

1 Like

@dymalware nisam ja nikakav baja :smiley: samo imam iskustva kao i većina forumaša ovdje, evo kontaktiraj ih ovdje https://support.google.com/adsense/contactflow?hl=hr i naravno mejlom koji koristiš za taj adsense račun. Imaš njihov help centar i sve pronađeš, možda nađeš riješenje za problem bez da ih kontaktiraš https://support.google.com/adsense/?hl=hr#topic=3373519

1 Like

Ima li tko od vas problema s kašnjenjem adsense isplate???

Meni su jucer oko 8h poslali novac i nije nikakvo kasnjenje cekaj par dan da obrade sve.

Svaki mjesec ista tema :joy:

1 Like

šta se ložite, maestro je na forumu sto godina

Znam, samo kazem. Pa ne salje im lovu neki Stef iz Spisic Bukovice koji je mozda spakiro kofere i pobjego na Kajmane i nema njih 10-15 koji rade sa adsensom da dobiju svi iste sekunde. Ako nije danas, bude za 2-3 dana, ako ne bude, stici ce mail o tome.

i još uvijek mi ime ne znate :smile:

Ma baš, i ja gledam… ali to je bilo od milja. :smile: :o:

Jbg ja tako citam, par slova vidim ostalo glava kako odredi, ti si za mene maestro, dobro si prosao, posto znam nagrdit ime poprilicno.

On je onaj što je imao avatar od Zdravka Mamica ako se ne varam…

Da ne otvaram temu pa pitat ću ovdje… Dali je i vama Google Adsense “zaštekao u analitici”?
Naime u Izvješćima o analitici i pod Adsense sadržaj s hostom ništa ne mrda od 02.studenog a sa 05.stud. prestaje sva analitika…danas je 10-i.
Neki jači Bug? Nisam to do sada nikada uočio…
Yt Studio aplikacija na mobu uredno sve broji…

Kod mene sve radi, hostirani account, youtube kanali.

Ovako to izgleda…

Jesi provjerio da li ti se reklame prikazuju ikako?

Ma nebih paničario da nisam imao pokušaj krađe
Youtube računa 01.11. hak iz Egipta…provjerio sam sve, barem mislim, sve se čini ok, lozinke promjenjene odmah…
Al evo analitika ne mrda sa 05.11. uopće ne prikazuje statistiku pa se nadam da je bug jer ako i nema ništa onda bi barem trebalo biti nula za ove dane do danas…nadam se… poslat ču upit na sdsense…

Da nije onaj Osman?! :grin::grin: